Už tento týden 30.7. 2022 proběhne v luxusních prostorech bratislavského obchodního centra Shopping Palace – Zlaté písky první slovenská krypto konference. Těšit se můžete na skvělé řečníky z České i Slovenské scény.

Bratislava bude hostovat vůbec první slovenskou konferenci věnovanou kryptoměnám a blockchainu. Těšit se můžete na přední řečníky z Čech i Slovenska, kteří se budou věnovat tématům jako je Bitcoin, aktuální ekonomické situaci, problémům, kterým čelí krypto svět, ale i NFT či metaverse. Bohatý program se skládá ze sedmi přednášek a dvou panelových diskuzí, rozhovoru i soutěže pro účastníky. V průběhu celého programu je možné navštívit i stánky vystavujících partnerů konference.

V rámci programů vystoupí známá jména jako například Jakub Kraľovanský z Trader 2.0, Juraj Forgács z Fumbi, Jakub Jedlinský z Altlift, Daniel Fekete ze světové burzy Binance, Pavel Říha z Placen za existenci a spousta dalších inspirativních speakerů.

Celý program krypto konference

08:45 Začátek a registrace
09:20 Uvedení konference, Jakub Kraľovanský
09:30 Aktuální situace v ekonomice, Jakub Kraľovanský
10:15 Jakou budoucnost má Bitcoin, Juraj Forgács
11:00 Jak etičtí veksláci navrátí Bitcoinu peer to peer charakter, Juraj Bednár
11:45 – 12:45 Oběd
12:45 Panelová diskuze – Aktuální problémy kryptoměn: Moderátorem je Martin Gregor Hosté jsou Lukáš Steiniger, Miroslav Zlatňanský, Daniel Fekete, Jakub Jedlinský
13:45 Panelová diskuze – Jak nenaletět na SCAM: Moderátorem je Marianna Sádecká, Hosté jsou Juraj Bednár, Lukáš Steiniger, Jakub Kraľovanský, Barbora Vallová
14:30 Tokenomika jako základ analýzy, Jakub Jedlinský
15:15 Soutěž, Jakub Kraľovanský
15:30 Metaverse a NFT, Pavel Říha
16:15 Přestávka na občerstvení
16:35 Global Opportunist Handbook, Pavol Lupták
17:20 Panelová diskuze – Má NFT a Metaverse budoucnost? Moderátorem je Martin Gregor, Hosté: jsou Pavel Říha, Michaela Malatín, Pavol Lupták, Juraj Bednár
18:20 Ukončení konference, Jakub Kraľovanský

Registrace

Kapacita konference je omezena na 300 účastníků. Vstupenky můžete zakoupit na oficiálním webu konference Blockchainfans.sk za cenu 20 €. V prodeji je posledních několik desítek vstupenek, takže s nákupem neotálejte na poslední chvíli. Platit je možné jak bankovním převodem, tak i přes Lightning Network.

Avatar Autor
Radim Oulehla

Nadšenec do e-commerce, online marketingu a FinTechů. Chorobný minimalista a odpůrce nesmazaných e-mailů. Spoluzakladatel Podpořit.cz.

Konference Blockchain Fans

První slovenská krypto konference.

Koupit lístek