Zlatý kruh Fintree.

Idea: Simon Sinek

Proč?

Protože jsme parta nadšenců, která věří, že i Vám FinTech může pomoci ve vašem životě!

Jak?

Děláme to, co nás baví. Inspirujeme lidi sadou článků, recenzí a tipů ze světa FinTechu.

Co?

Děláme FinTech dostupnější.

 

Zlatý kruh Fintree

Kontakt

info@fintree.cz

Redakce

Ondřej Machač

 FinTech evangelista, který si bez technologie neuvaří ani čaj. Specialista na budování (nejen) obchodních vztahů. Spoluzakladatel Podpořit.cz

Radim Oulehla

Spoluzakladatel Podpořit.cz. Nadšenec do e-commerce, online marketingu a FinTechů. Chorobný minimalista a odpůrce přeplněné e-mailové schránky.

Lukáš Raška

Lukáš Raška

Už nějakou dobu ponořen do světa FinTechu, dat, osobních financí a udržitelnosti. A chce vědět víc. Nadšený cestovatel do severských zemí.

Viktor Dvořák

Ondřej Mikulčík

Věnuje se trendu digitální ekonomiky. Zvyšuje povědomí o FinTechu, kryptoměnách a blockchainu. Živí se jako FinTech projektový manažer v Asociaci CTIT.

Konzultanti

Adam Kolek

Adam Kolek

Zakladatel agentury Ko-bot, specialista na e-mail marketing. Milovník automatizace, Bitcoinu a kdo ví, co mu ještě život přinese.

Viktor Dvořák

Ivo Apetauer

Nadšenec ve světě finančních technologií a především investic. Optimistický milovník skvělého vína, jehož dobrou náladu jen tak něco nezkazí. 

Viktor Dvořák

Vojtěch Žižka

Tvoří obsah na YouTube kanál, kde lidem zvyšuje finanční gramotnost, povědomí o investicích, kryptoměnách, nemovitostech a tvorbě pasivních příjmů. Živí se jako manažer týmu investičních bankéřů.