Zlatý kruh Fintree.

Idea: Simon Sinek

Proč?

Protože jsme parta nadšenců, která věří, že i Vám FinTech může pomoci ve vašem životě!

Jak?

Děláme to, co nás baví. Inspirujeme lidi sadou článků, recenzí a tipů ze světa FinTechu.

Co?

Děláme FinTech dostupnější.

 

Zlatý kruh Fintree

Kontakt

 Fintree s.r.o.

IČO: 11932741
Nové sady 988/2, Staré Brno, 602 00 Brno

Redakce

Ondřej Machač

 FinTech evangelista, který si bez technologie neuvaří ani čaj. Specialista na budování (nejen) obchodních vztahů. Spoluzakladatel Podpořit.cz.

Radim Oulehla

Spoluzakladatel Podpořit.cz. Nadšenec do e-commerce, online marketingu a FinTechů. Chorobný minimalista a odpůrce přeplněné e-mailové schránky.

Lukáš Raška

Lukáš Raška

Už nějakou dobu ponořen do světa FinTechu, dat, osobních financí a udržitelnosti. A chce vědět víc. Nadšený cestovatel do severských zemí.

Viktor Dvořák

Ondřej Mikulčík

Věnuje se trendu digitální ekonomiky. Zvyšuje povědomí o FinTechu, kryptoměnách a blockchainu. Živí se jako FinTech projektový manažer v Asociaci CTIT.

Operations

Sára Qasemová

Sára Qasemová

Tahoun a podpora celého týmu. Bez Sáry neexistuje pořádek. Stará se o to, aby Fintree fungovalo jako dobře namazaná mašina na fintech a e-commerce obsah.

Konzultanti

Viktor Dvořák

Ludmila Veverková

Markeťačka každým coulem, která se stará o to, aby všechny ty technologie byly více vidět. V marketingu zraje jako dobré víno, což je další oblast, kterou miluje. 

Viktor Dvořák

Ivo Apetauer

Nadšenec ve světě finančních technologií a především investic. Optimistický milovník skvělého vína, jehož dobrou náladu jen tak něco nezkazí. 

Adam Kolek

Adam Kolek

Zakladatel agentury Ko-bot, specialista na e-mail marketing. Milovník automatizace, Bitcoinu a kdo ví, co mu ještě život přinese.

vojta zizka

Vojtěch Žižka

Tvoří YouTube, kde se dobře pobavíte a rozšíříte si obzory o všem, co týká financí a peněz.