Další zajímavý podcast z partnerské série podcastů FinTech Roadmap vznikl díky tomu, že pozvání k rozhovoru přijal Radim Krejčí, který je v současné době CEO Portu, ale dříve se prosadil také ve známých finančních společnostech Patria Finance a Wood & Company. Řeč byla o robo-advisory a WealthTech, což jsou kategorie, pod které právě společnost, kterou Radim vede, spadá.

Pokud nevíte, co to vlastně robo-advisory je, nemusíte se bát. V podcastu bylo toto téma od základů vysvětleno a navíc byly probrány i trendy, jako je ESG investování. V debatě přišla na řadu také témata spojená s využíváním moderních technologií v této oblasti, jako jsou umělá inteligence a strojové učení. Tento český start-up znáte možná také v souvislosti s Portu gallery, o které jsme samozřejmě mluvili také.

Podcast FinTech Roadmap🎙

Portu

Hledáte způsob jak efektivně uložit peníze a porazit inflaci a přitom se neobávat vysokých poplatků? Portu tuto možnost nabízí a na míru dle tolerance rizika, investičního horizontu a dalších faktorů umí sestavit portfolio každému. Výhodou také je, že začít investovat tímto způsobem můžete již s velmi malými částkami. Důvěru této společnosti dodává to, že je pod křídly Wood & Company.

ctit a fintree portu podcast
Avatar Autor
Ondřej Mikulčík

Věnuje se trendu digitální ekonomiky. Zvyšuje povědomí o FinTechu, kryptoměnách a blockchainu. Živí se jako FinTech projektový manažer v Asociaci CTIT.

Recenze Portu

Přečtěte si podrobnou recenzi a naši vlastní zkušenost s platformou Portu.

Hodnocení
Přečíst recenzi