Remoska, značka která si v minulosti získala srdce mnoha Čechů a Slováků. Tuto legendární mísu jste našli skoro v každé kuchyni. Nyní díky spolupráci s investiční platformou Fingood.cz chystá svoji další expanzi.

Společnost Remoska je značka se zavedenou tradicí, která na trhu působí již 65 let. Srdce zákazníků si získala díky svým kvalitním a funkčním pečícím mísám.

V posledních letech se společnost potýkala s poklesem kupní síly svých stálých zákazníků. Této výzvě se ale hrdě postavila, velmi rychle dokázala oslovit mladší generaci a podařilo se jí vybudovat úspěšný lovebrand.

Česká tradice v moderním hávu

Remoska i nadále úspěšně pokračuje v budování tradiční české značky, proto i v budoucnu chce držet kompletní výrobu svých produktů v České republice. Právě za tímto účelem staví nový automatizovaný a plně digitalizovaný výrobní závod, který bude v tomto oboru nejmodernějším závodem ve střední Evropě.

V rámci firmy již nyní vznikají základy nové divize, která se zabývá rozjezdem OEM produkce (Original Equipment Manufacturer – výrobek, který je prodáván a propagován jinou obchodní značkou) pro značky nejen z České republiky, ale především z dalších evropských států. Díky těmto novým technologiím se stane jedním z předních evropských výrobců nádobí. 

Na expanzi Remosky můžete vydělat

Právě pro tuto expanzi společnost spojila síly s přední tuzemskou investiční platformou Fingood.cz. “Jsme rádi, že můžeme být u expanze tradiční české značky. Filozofií Fingoodu je rozvoj a podpora zavedených českých společností a Remoska je jejich skvělým příkladem,”  popisuje Vít Endler, CEO této platformy.

Fingood.cz tuto investiční příležitost představí svým bezmála 7 000 investorů. Připravena je pro ně investice s pevně stanoveným zhodnocením 11 % p. a. Investice bude navíc doplněna o skvělé zajištění v podobě zástavy nemovitého majetku v hodnotě 75 mil. korun. Investoři si díky nastaveným parametrům mezi sebe rozdělí výnos 5,5 mil. korun! 

Avatar Autor
Radim Oulehla

Nadšenec do e-commerce, online marketingu a FinTechů. Chorobný minimalista a odpůrce nesmazaných e-mailů. Spoluzakladatel Podpořit.cz.

Líbí se vám článek? Podpořte nás kávou.

Naše články píšeme po nocích a občas musíme spánkový deficit dohnat šálkem kávy. Budeme rádi, když nás na jeden pozvete.

☕️ Chci vás pozvat!