Už v úterý 25.10.2022 se potkáme v moderních prostorách coworkingu The Spot v bratislavském Sky Parku na akci Fintech Hub Night. Setkání se bude věnovat představením nejslibnějších fintechových startupů a partnerů. Pokud vás zajímá FinTech, pak byste rozhodně neměli na této akci chybět. 

Fintech Hub je otevřená platforma, která pomáhá fintech společnostem na jejich cestě s praktickou pomocí v právní, investiční, obchodní nebo technologické oblasti. Za Hub Europe stojí partneři jako je Česká spořitelna, Mastercard, Vacuumlabs, Česká a Slovenská fintechová asociace.

Těšit se můžete na drobné občerstvení a skvělé pivko, které doplní nádherný výhled z kanceláří v bratislavském Sky Parku. Těšit se můžete na zajímavý program a skvělé řečníky předních českých a slovenských společností. Za Fintechový Hub Europe vystoupí Juraj Kralik a Jan Purkrábek. Nesmí chybět zástupce ze Seed Starter České spořitelny Jiří Skopový, z Mastercard Viktor Grešek, Vacuumlabs, ale i další. Pokud vás témata zaujmou, bude prostor se na cokoli zeptat ať už hned po prezentacích nebo v rámci následného networkingu.

Program

  • 17:30-18:00 – příjezd účastníků
  • 18:00 – Welcome (drink) to Fintech Hub & The Spot
  • 18:15The reason why Fintech Hub is here: Juraj Kralik a Jan Purkrábek (Fintech Hub)
  • 18:25Partners Space: Jiří Skopový (Česká spořitelna), Viktor Grešek (Mastercard), bude doplněno (Vacuumlabs)
  • 18:40Space for innovative companies: Peter Laubert (Blockmate), Rastislav Chovanec (Inotrix), Ján Hollý (Invest in Slovakia), Radek Novotný (Superface AI), bude doplněno (Alternate 1)
  • 19:00Fintech Hub ATE Official Launch, Q&A: Juraj Kralik (Fintech Hub), Prokop Šimek (DX Heroes), Radek Novotný (Superface AI)

Vstup na akci, stejně jako pivo a občerstvení jsou ZDARMA, je pouze nutná registrace přes EventBrite.

Pořadatelem je Fintech Hub Europe

Fintechový Hub si klade za cíl pomáhat fintechům v regionu střední a východní Evropy. Chce být otevřenou platformou pro další rozvoj fintech ekosystému s praktickým programem zaměřeným na zlepšení úrovně inovací ve finančním sektoru. Zaměřuje se na pomoc v právní, investiční, obchodní a technologické oblasti.

Avatar Autor
Radim Oulehla

Nadšenec do e-commerce, online marketingu a FinTechů. Chorobný minimalista a odpůrce nesmazaných e-mailů. Spoluzakladatel Podpořit.cz.

Registrujte se

Vstup na akci, včetně občerstvení je zdarma!

👉🏻 Chci se registrovat