Zdarma tříletá záruka a pojištění proti krádeži nebo rozbití při každém nákupu. Takto vypadá nová chytrá karta od FinTechu Mallpay.

Jak si tuzemský uživatel představuje ideální platební kartu? Částečně to připomíná pohádku o chytré Horákyni. Platební karta má být jednoduchá na založení i správu, ale zároveň extrémně bezpečná. Fyzická pro výběry z bankomatů, ale také virtuální pro platbu Apple Pay/Google Pay nebo hodinkami. Se spoustou výhod, jako je třeba prodloužená záruka na všechno nakoupené zboží, ale zároveň by měla být zcela zdarma. Fintech Mallpay se rozhodl těmto potřebám jít naproti a v rámci svého nového účtu Plus představil chytrou Mallpay kartu. Navíc ještě doplňuje nové produkty, jako je třeba Mallpay Třetinka nebo automatické investice.

„Do jedné karty se nám podařilo spojit všechno, co Češi označili za prioritu pro nakupování v obchodech nebo na internetu. Přinášíme tak revoluční mix, ve kterém se spojuje vysoká bezpečnost a zároveň jednoduchost. A troufáme si tvrdit, že se můžeme lehce stát nejoblíbenější ‘druhou kartou’ v peněžence,“ zmiňuje Adam Kolesa, CEO Mallpay.

Mallpay karta

Novou Mallpay kartu získají všichni uživatelé v rámci nového ověřeného účtu “Plus”, který nahradí veškeré dosavadní účty. Provoz účtu bude kompletně zdarma a v průběhu října na něj budou převedeni klienti, kteří využívali některý z původních ověřených účtů. Své dosavadní karty si mohou ponechat, jen jim budou aktivovány nové funkce.

MallPay

Zdroj: TZ

Založení Mallpay pomocí bankovní identity!

Založení účtu s Mallpay kartou je kompletně online a v případě využití ověření pomocí bankovní identity se jedná o proces na několik málo minut. Aniž by bylo potřeba zakládat klasický bankovní účet, jeho uživatelé po schválení ihned dosáhnou na nákupní limit až 50 000 korun se splatnost až 50 dnů, který půjde díky virtuální kartě nebo tlačítkům v partnerské síti e-shopů čerpat okamžitě.

Aplikace a FaceID nesmí chybět

Díky spárování s aplikací Mallpay má každý uživatel jasný přehled o svých útratách, potvrzení plateb je možné jednoduše pomocí otisků prstů nebo FaceID. V aplikaci je možné také jednoduše ovládat kartu jako takovou – zobrazit si její kompletní údaje, aktivovat nebo deaktivovat možnost plateb na internetu, zobrazit nebo změnit PIN či kartu dočasně nebo trvale uzamknout.

#Cashflow – zaokrouhlené částky z plateb zainvestuje Mallpay na Indigo

Kde je zodpovědné utrácení, tam musí být i spoření. Proto Mallpay k účtu s kartou nabídne také další novinku – automatické investice. V jejich rámci bude zaokrouhlovat částky u průběžných útrat a přebytek automaticky zhodnocovat ve spolupráci s digitální investiční službou Indigo od Patria Finance (Podrobnou recenzi na Indigo si můžete přečíst zde.)

Mezi další novinky patří nakupování ve třech splátkách nazvané Mallpay Třetinka. A zásadní změnu přinese také možnost posílat prostřednictvím Mallpay peníze na libovolný bankovní účet. Ještě v průběhu listopadu bude nově možné uhradit například energie, leasing, účet za telefon, pojištění domácnosti nebo třeba obědy pro školáky.

„Poslední měsíce jsme pracovali na tom, aby se z Mallpay stal celý ekosystém služeb pro hospodaření domácnosti. Proto jsme nákupy propojili s automatickými investicemi, které přináší lepší zhodnocení než spořicí účty na trhu. Zároveň přinášíme zcela nové možnosti, které zajistí Čechům stabilnější cash-flow. Neočekávané výdaje, jako třeba nedoplatky za elektřinu nebo platbu za školu v přírodě jednoduše uhradí ze svého Mallpay účtu a zaplatí až druhý měsíc,“ zmiňuje Adam Kolesa.

Co umí nová Mallpay karta

Kartu vydává Mastercard

  • Založení přes BankID je otázkou několika minut
  • Virtuální karta, kterou je možné začít používat okamžitě
  • Jednoduchá správa v aplikaci s možností potvrzovat transakce otiskem prstu nebo pomocí FaceID
  • Pojištění: při nákupech prodlužuje standardní dvouletou záruku nakoupenému zboží o jeden rok a zároveň ho pojistí proti krádeži nebo rozbití
  • Výběry z bankomatu v Česku v síti ČSOB zdarma, ve světě bezplatně kdekoli
  • Možnost přidání do Google Pay / Apple Pay
  • Vysoká bezpečnost – veškeré funkce karty se dají ovládat v aplikaci
  • Snadný přístup k vyúčtování – možnost sledování aktuální útraty na dvě ťuknutí
  • Je krásně modrá!

Líbí se vám článek? Podpořte nás kávou. ☕

Naše články píšeme po nocích a občas musíme spánkový deficit dohnat šálkem kávy. Budeme rádi, když nás na jeden pozvete.

Avatar Autor
Ondra Machač

Specialista na budování (nejen) obchodních vztahů. FinTech evangelista, který si bez technologie neuvaří ani čaj. Spoluzakladatel Podpořit.cz.

Mallpay

Objednej, vyzkoušej, áááž pak zaplať.

Hodnocení
Otevřít účet