Zdroj: BTC Prague

Festival BTC Prague je největší bitcoinovou událostí v Evropě. Vystoupí na něm osobnosti světové krypto-scény jako třeba Peter McCormack, Stephan Livera, Peter Todd nebo Jameson Loop. Akce v pražských Letňanech by se mělo zúčastnit přes 10 tisíc návštěvníků se zájmem o nejpopulárnější kryptoměnu Bitcoin.

Zakladatelé největšího českého krypto eventu ChainCamp společně se SatoshiLabs připravují na příští rok konferenci a veletrh BTC Prague, kam zavítají přední světoví vyznavači kryptoměny Bitcoin. Vstupenky jsou už nyní v prodeji a můžete je pořídit za early bird cenu. Počet vstupenek se zvýhodněnou cenou je v omezeném množství 200 kusů.

Česko má už teď v kryptu obrovské jméno, vznikl zde první Bitcoin mining pool, první hardwarová peněženka, jsme největší producenti kryptomatů, máme rozhodně na co být hrdí a na co navázat. S BTC Prague chceme z Prahy na pár dnů udělat hlavní město celého bitcoinového světa,” mluví o festivalu BTC Prague jeho zakladatel Martin Kuchař. 

Na BTC Prague vystoupí světové špičky v oblasti bitcoinu

Na konferenci zavítají moderátoři ze dvou nejznámějších bitcoinových podcastů, a to konkrétně Stephan Livera z Bitcoin podcastu s jeho kolegou Peterem McCormackem z What Bitcoin Did. Těšit se můžete i na technologickou vložku, kterou představí například Peter Todd, Bitcoin Core developer, ale také na představitele ze startupového světa jako je Jameson Lopp, zakladatel a CTO startupu Casa, nebo Samson Mow, propagátor #BitcoinBonds a zakladatel startupu JAN3.

Do Prahy zavítají i nejslavnější novináři, kteří se zabývají problematice bitcoinu – Aaron van Wirdum. Co se týče české scény, těšit se můžete na Marka Slush Palatinuse, zakladatele SatoshiLabs a tvůrce světové hardwarové peněženky Trezor, ale také Jakuba Vejmolu aka Kicoma z Bitcoinového kanálu nebo na Josefa Tětka.

Martin Kuchař, zakladatel BTC Prague: „Do Prahy zveme díky českým firmám největší osobnosti oboru, samotný festival je ale koncipován i pro naprosté nováčky v problematice. Věřím, že Bitcoin by měl zajímat každého, kdo chce ochránit své bohatství a majetek před budoucími ekonomickými krizemi.”

Na veletržní akci určené široké veřejnosti se představí přes 90 bitcoinových firem z celého světa. V tuto chvíli se na akci podílejí společnosti z přední technologicko-bitcoinové scény jako je SatoshiLabs, Braiins a General Bytes „Bitcoin je budoucnost a akce jako BTC Prague ji přibližují více lidem. Vnímáme důležitost podobných akcí pro adopci Bitcoinu a růst komunity, proto BTC Prague podporujeme, finančně i kontakty,” říká Marek Slush Palatinus ze SatoshiLabs.

Největší bitcoinová událost BTC Prague proběhne 8-10. června 2023 v PVA EXPO Praha v Letňanech. Vstupenky s early bird cenou jsou k dostání do vyprodání prvních 200 kusů. Zakoupit je můžete na oficiální webu. Během následujících měsíců budou organizátoři zveřejňovat další hosty i partnery a v listopadu bude spuštěna kompletní registrace.

Avatar Autor
Radim Oulehla

Nadšenec do e-commerce, online marketingu a FinTechů. Chorobný minimalista a odpůrce nesmazaných e-mailů. Spoluzakladatel Podpořit.cz.

Vstupenky za zvýhodněnou cenu

Do vyprodání prvních 200 kusů můžete pořídit early bird vstupenku za zvýhodněnou cenu.

Chci vstupenku