Zdroj obrázku: Blockchain Expo Europe

Blockchain Expo Europe se bude konat letos v RAI Amsterdam ve dnech 20. a 21. září 2022. Jedná se o technologickou konferenci, která se skládá z našlapaného programu plného panelových diskuzí na nejvyšší úrovni a také vůdčích myšlenkách zaměřených na ekosystém technologie blockchain. Vstupné na událost je zdarma a můžete se přihlásit i k živému streamu.

Tato akce je určena ambiciózním profesionálům v oblasti podnikových technologií, kteří chtějí prozkoumat nejnovější inovace, implementace a strategie, jež mají pohánět technologicky vyspělé podniky. Nenechte si ujít příležitost prozkoumat tuto inovativní technologii a její dopad na řadu průmyslových odvětví, včetně, výroby, dopravy, dodavatelského řetězce, státní správy, právních odvětví, finančních služeb, energetiky, veřejných služeb, pojišťovnictví, zdravotnictví, maloobchodu a dalších.

Kromě špičkového obsahu nabízí Blockchain Expo Europe také exkluzivní příležitosti k navazování kontaktů. Pro více informací se s námi spojte. Při zakoupení in-person vstupenek se můžete účastnit obřího networkingu, na kterém se budou nacházet i účastníci diskuzí a přednášek. Blockchain Expo Europe slibuje více než 6000 účastníků, více než 250 řečníků a 200 vystavovatelů, dva dny plné prvotřídního obsahu od předních značek. Událost je hybridní, což znamená, že ji můžete sledovat i vzdáleně prostřednictvím živého streamu.

Blockchain Expo Europe

Zdroj obrázku: Blockchain Expo Europe

Lia Richardsová, vedoucí konference, říká: „Jsme nesmírně nadšeni, že můžeme oznámit, že program pro evropský ročník 2022, který zkoumá klíčová témata, jako je tokenizace, NFT a smart-contracts, je již k vidění. Na letošním Blockchain Expo Europe se můžete těšit na odborné a světové řečníky.”

Program Blockchain Expo Europe

Program se skládá z několika hlavních témat, mezi které patří Blockchain pro podniky, Tokenizace a Digitální aktiva. Těšit se můžete na různá témata, která zahrnují inovace a vývoj blockchainu, ochranu osobních údajů, průmyslové případy pro použití blockchainu, NFT & Metaverse, kryptoměny, sociální dopad, rizika a regulace, DeFi 2.0 a spoustu dalších.

Přednášek a diskuzí se budou účastnit opravdové špičky v oboru jako například Mia Van z Mastercard, Abdel Boazzati z Coca Cola a Warner Bros, David Palmer z Vodafone, Sabine Brink z Shell a desítky dalších. Celý program včetně všech řečníků je k nalezení na oficiálních stránkách eventu.

Vstupenky na Blockchain Expo Europe

Vstupenky na všechna zasedání na Blockchain Expo Europe jsou zdarma! Stačí si vybrat svou bezplatnou in-person nebo virtuální vstupenku. Pokud se chcete zúčastnit networkingu, je nutné si zakoupit VIP vstupenku, která zahrnuje plný přístup na Networking Party, virtuální přihlášení, záznamy i osobní účast na události. Bezplatná akce se koná společně s veletrhem TechEx Europe, který kromě blockchainu zahrnuje také témata Edge Computing, IoT, AI & Big Data, Cyber Security & Cloud a Digital Transformation.

Avatar Autor
Radim Oulehla

Nadšenec do e-commerce, online marketingu a FinTechů. Chorobný minimalista a odpůrce nesmazaných e-mailů. Spoluzakladatel Podpořit.cz.

Blockchain Expo Europe

Zúčastněte se jedné z největších blockchainových událostí v Evropě. Vstupné je zdarma a můžete se účastnit veškerých přednášek a diskuzí s odborníky z celého světa.

👉🏻 Registrovat se