Bitstock patří mezi největší tuzemské obchodníky s bitcoiny a nově mění své jméno na Bit.plus. Tento strategický krok se rozhodla společnost provést z důvodu expandování na evropském trhu. Bit.plus také nově zavádí k nákupu digitalizované fyzické zlato.

Nový název zahrnující slovíčko „Plus“ bude v budoucnu spojováno se všemi službami, které společnost nabídne svým zákazníkům. Kromě změny názvu stávajících bitcoinových služeb se pro uživatele platformy nic nemění s výjimkou již zmíněné novinky, nákupu digitalizovaného fyzického zlata.

„Novým názvem našim klientům dáváme najevo, že nabízíme něco navíc. Tím nejnovějším a zároveň logickým přídavkem je možnost unikátní formou obchodovat s digitalizovaným fyzickým zlatem,“ říká zakladatel Bit.plus Martin Stránský.

Bit.plus provozuje více než 40 Bitcoinmatů a spolupracuje i s prodejnami Geco. Jedná se o největšího obchodníka s kryptoměnami v Česku a na Slovensku. Obrat společnosti se v roce 2020 vyšplhal na téměř 1,2 miliardy korun a letos je v očekávání obrat pohybující se okolo dvou miliard.

Zdroj: Ihned

Kromě Bitcoinmatů provozuje společnost i mobilní aplikaci pro obchodování s bitcoinem a nově i od června s digitalizovaným zlatem. Zlato je možné jednoduše nakoupit i ve všech Bitcoinmatech a brzy také ve více než 400 partnerských obchodních míst, prodejen Geco.

Digitalizované fyzické zlato k vyzvednutí v klientském centru

„Digitalizované fyzické zlato si budou moct naši klienti pořídit stejně jednoduše, jak nakupují bitcoin. Vyzvednout si ho mohou i v Klientském centru společnosti WBTCB, která Bit.plus provozuje na Národní v Praze. Obchodování s digitalizovaným fyzickým Zlatem jsme začali nabízet jako službu bankám a ostatním obchodníkům,“ říká Martin Stránský.

V blízké době by mohlo být možné pořídit digitalizované fyzické zlato i ve Velké Británii. Bit.plus zde jedná se sítí prodejen a pokud se plány vydaří podle představ, bude možné digitalizované fyzické zlato pořídit ve více než 2 500 místech ve Spojeném království. Velmi podobnou spolupráci se Bit.plus snaží vyjednat i v Bulharsku.

Avatar Autor
Radim Oulehla

Nadšenec do e-commerce, online marketingu a FinTechů. Chorobný minimalista a odpůrce nesmazaných e-mailů. Spoluzakladatel Podpořit.cz.

Líbí se vám článek? Podpořte nás kávou.

Naše články píšeme po nocích a občas musíme spánkový deficit dohnat šálkem kávy. Budeme rádi, když nás na jeden pozvete.

☕️ Chci vás pozvat!