Jedním z dalších hostů partnerského podcastu FinTech Roadmap byl Aleš Burger, který je spoluzakladatelem a ambasadorem známé české crowdfundingové platformy HitHit.

I přes to, že se HitHit zabývá odměnovým modelem crowdfungingu, tak Aleš Burger rozebral i jiné modely, jejich výhody, nevýhody a porovnal je se získáváním prostředků v bance. V podcastu zaznělo také spoustu dalších zajímavých a praktických informací. Třeba co dělat pro to, aby vaše crowdfundingová kampaň byla úspěšně financována a mnohé další. Přejeme příjemný poslech.

Podcast 🎙

HitHit

Tato platforma se v Česku proslavila v oblasti odměnového crowdfundingu, prostřednictvím kterého mohou kreativní lidé získat formou hromadného financování prostředky pro svůj projekt. Platforma propojuje kreativce s lidmi, kteří chtějí jejich projekty podpořit a ti pak výměnou za poskytnuté finanční prostředky dostávají různé druhy odměn. Za svou dlouholetou existenci bylo tímto způsobem úspěšně financováno již stovky projektů.

CTIT
Avatar Autor
Ondřej Mikulčík

Věnuje se trendu digitální ekonomiky. Zvyšuje povědomí o FinTechu, kryptoměnách a blockchainu. Živí se jako FinTech projektový manažer v Asociaci CTIT.

Líbí se vám rozhovor? Podpořte nás kávou.

Naše články píšeme po nocích a občas musíme spánkový deficit dohnat šálkem kávy. Budeme rádi, když nás na jeden pozvete.

☕️ Chci vás pozvat!