Jste na začátku své investiční kariéry nebo už máte určité zkušenosti? Máte zájem o investice prostřednictvím moderních finančních technologií? Nezmeškejte druhý ročník akce InvestNight. Tuto akci organizuje tým, který má zkušenosti s pořádáním úspěšných konferencí jako jsou FinTech Roadmap, CryptoNight a Block.

Cílem této konference je představit rozličné možnosti investování v době, kdy je inflace vysoká, a ukázat, jak mohou lidé chytře nakládat se svými úsporami. Program je přizpůsobený potřebám jak začínajících, tak mírně pokročilých investorů, a bude se věnovat jak tradičním metodám investování, tak i odvážnějším spekulacím. Sledovat můžete i na YouTube kanálu ČTK.

Program InvestNight

  • Příležitosti nabízí trh i na historických maximech (Štěpán Hájek – XTB)
  • Výnosy se počítají až po zdanění. Nepřicházejte o výnosy! (Jan Zahradník – Taxomat )
  • Investováním až k vlastní platformě. Jak a proč vznikl ROIER. (David Bystrzycki – ROIER)
  • Od P2P platformy k prvnímu českému fondu na pohledávky (Adam Šoukal – Roger)
  • Panelová diskuze na téma Alternativní investice – David Bystrzycki, Adam Šoukal, Štěpán Hájek, Martin Jaroš (Portu Gallery)

Na co se můžete těšit?

Štěpán Hájek, XTB

„Historická maxima spoustu investorů odrazují od hledání nových příležitostí na akciových trzích. Výherci již odměněni byli a zbytek trhu není z racionálních důvodů v hledáčku. Stačí mít přitom připravený rámec pro hledání těch správných firem, které trh ještě nenašel.“

David Bystrzycki, Roier

„Na současném trhu investic se pohybuji delší dobu a používám různé platformy pro zhodnocení svých prostředků. Nemohl jsem však najít platformu, která by kombinovala pravidelnou rentu, rozumný výnos a zajištění rizik, a proto jsem s týmem vytvořil ROIER, o které se budeme bavit na Investnight.“

Partneři akce

Děkujeme partnerům InvestNight v čele s generálním partnerem XTB a dále společnostmi Taxomat, Roier, Platební instituce Roger a Portu Gallery.

Avatar Autor
Radim Oulehla

Nadšenec do e-commerce, online marketingu a FinTechů. Chorobný minimalista a odpůrce nesmazaných e-mailů. Spoluzakladatel Podpořit.cz.