InvestNight, přední investiční konference se zaměřením na fintech řešení, s hrdostí oznamuje, že generálním partnerem se i v letošním roce stal broker XTB, jedna z předních investičních společností. InvestNight, která se koná dne 6. března 2024, slibuje pokrýt spoustu témat od nejnovějších trendů v oblasti tradičních a alternativních investic, optimalizace daní až po příběhy dvou fintechů, které od nápadu vybudovali vlastní platformy s licencí.

Program InvestNight

  • Příležitosti nabízí trh i na historických maximech (Štěpán Hájek – XTB)
  • Výnosy se počítají až po zdanění. Nepřicházejte o výnosy! (Jan Zahradník – Taxomat )
  • Investováním až k vlastní platformě. Jak a proč vznikl ROIER. (David Bystrzycki – ROIER)
  • Od P2P platformy k prvnímu českému fondu na pohledávky (Adam Šoukal – Roger)
  • Panelová diskuze na téma Alternativní investice – David Bystrzycki, Adam Šoukal, Štěpán Hájek, Martin Jaroš (Portu Gallery).

InvestNight 2024 budete moci sledovat živě, a to na stránkách magazínu Fintree.cz, HN.cz, E15.cz a Peníze.cz.

Registrace na InvestNight je již otevřena a účastníci si mohou zajistit své místo na webových stránkách konference.

Na co se můžete těšit?

Štěpán Hájek, XTB

„Historická maxima spoustu investorů odrazují od hledání nových příležitostí na akciových trzích. Výherci již odměněni byli a zbytek trhu není z racionálních důvodů v hledáčku. Stačí mít přitom připravený rámec pro hledání těch správných firem, které trh ještě nenašel.“

David Bystrzycki, Roier

„Na současném trhu investic se pohybuji delší dobu a používám různé platformy pro zhodnocení svých prostředků. Nemohl jsem však najít platformu, která by kombinovala pravidelnou rentu, rozumný výnos a zajištění rizik, a proto jsem s týmem vytvořil ROIER, o které se budeme bavit na Investnight.“

Partneři akce

Děkujeme partnerům InvestNight v čele s generálním partnerem XTB a dále společnostmi Taxomat, Roier, Platební instituce Roger a Portu Gallery.

Avatar Autor
Ondra Machač

Specialista na budování (nejen) obchodních vztahů. FinTech evangelista, který si bez technologie neuvaří ani čaj. Spoluzakladatel Podpořit.cz.

InvestNight 2024

Online konference pro všechny investiční nadšence

Registrace zdarma