Ve stále se měnícím světě e-commerce je zásadní poskytovat obchodníkům ty nejlepší možné služby. Proto nyní mohou provozovatelé e-shopů na platformě FastCentrik začít využívat služeb platební brány ThePay. Ta nejenže snižuje provozní náklady, ale díky široké nabídce platebních metod také zvyšuje konverze.

Společnost FastCentrik v současnosti spravuje tisíce domácích e-shopů, které nyní mohou využít platební bránu ThePay. Tato brána, která je na českém trhu od roku 2011, nabízí více než 20 platebních metod a snadnou implementaci bez složité administrativy.

Nová éra pro e-shopy

Společnost FastCentrik se pro své klienty neustále snaží hledat nová a inovativní řešení. Díky nedávné integraci platební brány mají nyní provozovatelé e-shopů větší možnosti výběru a mohou snáze zvolit platební řešení podle preferencí svých zákazníků. Tato platební brána není na trhu nováčkem. Spolupracuje s dalšími velkými poskytovateli e-shopových řešení jako Shoptet, Upgates, Eshop-rychle a zhruba stovkou dalších. Jen v loňském roce zprostředkovala transakce v hodnotě téměř 7 miliard Kč.

ThePay: Platební brána nové generace

Společnost ThePay věří, že přizpůsobení se změnám v e-commerce znamená pravidelný meziroční růst tržeb. „Nabídnout zákazníkům jejich oblíbené platební metody je v dnešní době zásadní. Proto naši platební bránu přizpůsobujeme aktuálním nákupním trendům a zvyšujeme tím tak množství konverzí,“ říká CEO společnosti Daniel Havel. Podle něj je také důležité, aby platební brána měla snadnou integraci a usnadnila celý proces nejen zákazníkům, ale i provozovatelům e-shopů.

Zvýšení počtu dokončených plateb a snadnější expanze

Společnost ThePay sleduje chování českých zákazníků a svou platební bránu postupně rozšířila o desítky oblíbených platebních metod. Tato široká nabídka zvyšuje počet dokončených plateb až o 22 %. Zákazníci zde najdou nejen platby kartou, ale také Apple Pay, Google Pay, bankovní tlačítka, PSD2, platby QR kódem, kryptoměnami nebo odložené platby. Další velkou výhodou platební brány ThePay je schopnost přijímat zahraniční měny (EUR, USD, GBP, HUF, PLN a RON), což českým e-shopům usnadní potenciální expanzi na zahraniční trhy a otevře dveře k mezinárodnímu obchodu.

Exkluzivní nabídka 0,79 % + 0 Kč pro e-shopy platformy FastCentrik

ThePay si pro nové klienty platformy FastCentrik připravila speciální nabídku. Poplatky za transakce budou činit 0,79 % + 0 Kč bez ohledu na měsíční obrat. Vedení brány bude navíc zcela zdarma a obchodníci nebudou mít žádné další měsíční náklady, což jim výrazně sníží provozní výdaje.

Snadná integrace platební brány

Podle ThePay by platební brána neměla být výhodou jen pro zákazníky, ale také pro samotné e-shopy. Implementace platební brány je proto navržena tak, aby byla co nejjednodušší, a její aktivace vyžaduje jen pár kliknutí v nastavení e-shopu. Spuštění na platformě FastCentrik tak obchodníci zvládnou sami bez potřeby technických znalostí.

Inovace jako klíč k meziročnímu růstu

Každá z inovací, které společnost do svých platebních bran zavádí, má za cíl pomoci obchodníkům růst rok od roku. „Využitím naší platební brány na platformě FastCentrik mohou obchodníci nejen zvýšit své tržby a usnadnit si případný vstup na globální trhy, ale také zefektivnit proces plateb. A to vše s minimálními náklady a naší maximální zákaznickou podporou,“ dodává CEO Daniel Havel. Věří, že rozšíření e-shopové platformy FastCentrik o novou platební bránu může obohatit online podnikání tisíců e-shopů.

Avatar Autor
Radim Oulehla

Nadšenec do e-commerce, online marketingu a FinTechů. Chorobný minimalista a odpůrce nesmazaných e-mailů. Spoluzakladatel Podpořit.cz.

ThePay

Vyzkoušejte platební bránu ThePay

Vyzkoušet ThePay