Jak to vypadá, když se spojí dvě technologické firmy pro dobrou věc? V redakci tomu říkáme #Tech4good. Jedna společnost pomáhá lidem digitalizovat věc, tak zažitou jako je podpis a ta druhá mění nákupy na dobré skutky. Výsledek tohoto spojení je vcelku jednoduchý.

Uživatelé webové aplikace Signi svým podepisováním podpoří malého Fabiánka, který má diagnostikovánu dětskou mozkovou obrnu. Z každého podepsaného dokumentu podepsaného v listopadu přes Signi půjde 1 Kč na jeho léčbu. 

Možnost podpory mají noví uživatelé Signi, tak ti stávající. V přehledném rozhraní uživatel vidí, že akce běží a že každý jeden podepsaný dokument znamená 1 Kč na dobrou věc!

Signi rozhraní:

signi

Zdroj: Signi

Malého Fabiánka můžete také podpořit přímým darem na účet Nadačního Fondu Podpořit, nebo nebo online nákupem.

30. listopadu 2021 bude Světovým dnem štědrosti a dobrých skutků a my také v tento den oznámíme vybranou částku, která bude listopadovým podepisováním v Signi dosáhnuta, a která bude Fabiánkovi na léčbu poukázána. 


Podpořit.cz a Signi děkují za podepisování a sdílení tohoto příběhu!

Avatar Autor
Ondra Machač

Specialista na budování (nejen) obchodních vztahů. FinTech evangelista, který si bez technologie neuvaří ani čaj. Spoluzakladatel Podpořit.cz.

Podpořte Fabiánka podpisem!

Podpořit.cz a Signi děkují za podepisování a sdílení tohoto příběhu!

Příběh Fabiánka