Zdroj obrázku: Revolut

Revolut, finanční superaplikace s téměř 4 miliony zákazníků ve Velké Británii, oznámila spuštění nového produktu, a to pojištění domácích mazlíčků. Tento samostatný produkt posiluje stávající nabídku pojištění od Revolutu, která zahrnuje cestovní pojištění, ochranu nákupu a pojištění vstupenek. Pojištění domácích mazlíčků je prvním z mnoha budoucích samostatných insurtech produktů, kterou aplikace nabídne.

Společnost předpokládá, že „COVID-efekt“ urychlí růst v oblasti vlastnictví a tedy i pojištění domácích mazlíčků jak ve Velké Británii, tak i Evropě. Obecně je insurtech považován za jeden z nejrychleji rostoucích odvětví podnikání na světě a Revolut se chce stát jedním z předních hráčů v této oblasti.

S pojištěním domácích mazlíčků chce společnost pomoci zákazníkům, kteří vlastní domácí mazlíčky, udržet zdraví jejich chlupatých kamarádů. Pojištění domácích mazlíčků bude zpočátku dostupné pouze pro zákazníky ve Velké Británii a bude se vztahovat pouze na kočky a psy. Pojištění nabízí ochranu před vysokými a nepředvídatelnými náklady na veterináře a poskytuje nepřetržitý bezplatný přístup k online veterinární poradně.

Komentář produktového manažera společnosti Revolut

Chiraayu Sethi, produktový manažer pojištění domácích mazlíčků v Revolutu, uvedl: „Pojištění domácích mazlíčků se bude vztahovat na všechny druhy zvířat: Cílem naší finanční superaplikace je nabídnout všem zákazníkům jedno místo pro veškeré finanční služby. Celý náš ekosystém s našimi retailovými a firemními účty zahrnuje plně integrované produkty s vynikajícím uživatelským komfortem, pro všechny životní finanční potřeby našich zákazníků.“

Dále dodává: „Jsme rádi, že můžeme udělat první krok do další vertikály a uvést na trh náš první samostatný insurtech produkt. Insurtech je rychle rostoucí odvětví a naše společnost má za cíl stát se v této oblasti jedním z předních světových hráčů. Naslouchali jsme zpětné vazbě od více než 150 000 zákazníků naší platformy a těšíme se, až budeme moci přivítat jako zákazníky i jejich domácí mazlíčky.“

Profil domácího mazlíčka v aplikaci umožňuje zákazníkovi snadno spravovat vše, co souvisí s pojištěním, na jednom místě, například prohlížení pojistných dokumentů, uplatnění nároku a přístup k veterinární podpoře.

Pojištění domácích mazlíčků je dostupné ve třech plánech, bronzovém, stříbrném a zlatém, které nabízejí roční krytí veterinárních poplatků až do výše 10 000 liber. Plány nemají pevně stanovenou cenu, místo toho se měsíční poplatek odvíjí od různých faktorů, jako je věk, plemeno, pohlaví a lokalita kočky nebo psa. Zákazníci mohou získat nabídku pojištění domácích mazlíčků a zakoupit jej přímo v aplikaci.

Hlavní funkce pojištění domácích mazlíčků v aplikaci Revolut

  • Ochranu před vysokými, nepředvídatelnými náklady na veterináře až do výše 10 000 liber ročně na jedno zvíře.
  • Nepřetržitý bezplatný přístup k online veterináři s FirstVet. Bezplatná okamžitá pomoc při neurgentních otázkách týkajících se zdraví domácího mazlíčka.
  • Lékařská péče v zahraničí.
  • Krytí úrazu zubů při nehodě.

Zdroj: Tisková zpráva Revolutu

Líbí se vám článek? Podpořte nás kávou. ☕

Naše články píšeme po nocích a občas musíme spánkový deficit dohnat šálkem kávy. Budeme rádi, když nás na jeden pozvete.

Avatar Autor
Radim Oulehla

Nadšenec do e-commerce, online marketingu a FinTechů. Chorobný minimalista a odpůrce nesmazaných e-mailů. Spoluzakladatel Podpořit.cz.

Recenze aplikace Revolut

Revolut je finanční superaplikace s různými možnostmi. Akcie, kryptoměny, zlato, pojištění a spoustu dalšího na jednom místě.

Hodnocení
👉🏻 Přečíst recenzi