Máte pocit, že nemáte vaše finance úplně pod kontrolou? Přemýšlíte jak si sestavit osobní rozpočet, jak sledovat vaše výdaje, a nebo jak investovat přebytečné peníze? Pak neváhejte a přijďte na naši přednášku o využívání technologií ke správě osobních financí. Už v pondělí 27. března v 17:30 v Galerii Harfa v Praze.

Těšit se můžete na 2 přednášky zakladatelů Fintree.cz, webu o financích a technologiích, Ondřeje Machače a Lukáše Rašky. Přednášky budou zaměřeny na moderní a praktické tipy, jak zvládnout osobní finance a investice.

Lukáš i Ondra jsou odborníky na tuto problematiku a ve svých 30minutových přednáškách vám představí své osvědčené postupy a nástroje. Finance, technologie a jejich kombinace neboli FinTech jsou totiž jejich denním chlebem. Ukážou vám, jak používat moderní technologie a aplikace ke správě financí a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Vstup je zdarma a ani není potřeba žádná registrace.

Místem pro přednášku budou prostory Portu POP-UP! Gallery. Na jednom místě, a to v Galerii Harfa, zde můžete obdivovat vybraná díla z unikátní sbírky Portu Gallery. Vidět můžete moderní i současné umění slavných českých a zahraničních autorů, designové předměty i sportovní vozy. Na jednom místě jsou k vidění díla a předměty, do kterých šlo přes Portu Gallery investovat nebo do nich bude možné investovat v tomto roce.

Dominantou výstavy jsou sportovní vozy, mezi kterými nechybí přelomový vůz Porsche 356 B 1600 Super nebo britský roadster Triumph TR2 Sports. Expozice také představí díla záhadné surrealistky Toyen, vizuálních artistů Andy Warhola či Pasty Onera.

Program

  • 17:30-18:00 Lukáš Raška: Jak si sestavit rozpočet a sledovat výdaje
  • 18:00-18:30 Ondřej Machač: Finance v době digitální
  • 18:30 Prohlídka vystavených uměleckých děl Portu Gallery
Avatar Autor
Lukáš Raška

Už nějakou dobu ponořen do světa FinTechu, dat, osobních financí a udržitelnosti. A chce vědět víc. Nadšený cestovatel do severských zemí.