Copenhagen Fintech a Nordic Fintech Magazine představují Nordic Fintech Week, největší fintechovou událost v severských zemích. Nordic Fintech Week se bude konat na konci září v Kodani a představí se na něm světoví lídři a zakladatelé, kteří mění podobu severského a globálního finančního průmyslu.

Nejvýznamnější dánská fintech akce Copenhagen Fintech Week od roku 2017 poskytuje bezkonkurenční možnost seznámit se s novými nápady, propojovat zakladatele a investory a podporovat spolupráci v oblasti inovací napříč celým odvětvím. Letos Copenhagen Fintech a Nordic Fintech Magazine spojily své síly, aby uspořádaly největší Fintech událost v severských zemích. A to s cílem podpořit nezadržitelnou expanzi fintechu v celém, ale pozoruhodně inovativním severském regionu a kromě toho i povzbudit severský fintech ekosystém.

Copenhagen FinTech Week 2020

Zdroj: Fintechbaltic.com

Zakladní informace o Nordic Fintech Week

Akci, která v severských zemích nemá obdoby nese název Nordic Fintech Week a bude se konat v Kodani 27. a 28. září 2022. Představí se na ní nejodvážnější a nejvizionářštější myšlenkoví lídři a zakladatelé, kteří přetvářejí severský a globální finanční průmysl. Na konferenci se sejde více než 1 500 účastníků, proběhne více než 50 přednášek a diskuzí, kterých se zúčastní přes 100 řečníků a více než 30 průmyslových partnerů z celého severského ekosystému.

Program

Celý program je rozprostřen do dvou dnů a do čtyř různých částí, mezi které patří Vestavěné finance, Demokratizující finance, Etnické finance, Budoucnost financí a Decentralizované finance. Každá z těchto části pak zahrnuje několik různých přednášek týkajících se nejdůležitějších a nejdiskutovanějších témat. Některé z témat můžete vidět na obrázku níže. Celý program a jeho náplň naleznete zde.

Těšit se můžete na řečníky světového formátu např. Philip Konopik, z Visa, Omri Ross z eToro, Sarah Barslund Lauridsen z Circle, Caroline Emch z American express a spoustu dalších. Všechny řečníky můžete najít na webu události.

Zdroj: NFWeek.com

Vstupenky

Ceny vstupenek jsou rozděleny do celkem třech různých kategorií, kdy každá z nich zahrnuje speciální možnosti navíc. Cena se pohybuje od 190 € do 949 € v závislosti na zvolené kategorii vstupenky. Vstupenky si můžete zakoupit na oficiálním webu události.

Místo konání

Událost se bude konat v nádherných prostorech TAP1, který je jedním z nejvšestrannějších míst v Kodani, se svým autentickým, drsným a industriálním nádechem hostí každý rok desítky akcí od módních přehlídek po koncerty a dokonce i čokoládové přehlídky. Nachází se ve čtvrti Carlsberg, nové kreativní části hlavního města.

Avatar Autor
Radim Oulehla

Nadšenec do e-commerce, online marketingu a FinTechů. Chorobný minimalista a odpůrce nesmazaných e-mailů. Spoluzakladatel Podpořit.cz.

Nordic Fintech Week 2022

Přidejte se na největší fintechovou akci v severských zemích.

👉🏻 Chci vstupenku