Mladý český startup NFCtron zve nadšence platebních řešení a dalších technologií na svůj v pořadí druhý Keynote, který se uskuteční 2. února 2023 od 17:00 v Cinema City Nový Smíchov, Praha. Na události představí současný i budoucí stav platebních festivalových řešení, oznámí a představí spolupráci s Plzeňským Prazdrojem a spoustu dalšího.

NFCtron je platební řešení, které umožňuje pořadatelům a organizátorům festivalů i jiných událostí zajistit pro své návštěvníky rychlejší platby bez zbytečných front a s obrovským množstvím sledovatelných dat. Technologie funguje na bázi NFC, která je umístěna třeba do náramků. NFC čip si návštěvník akce předem nebo i v průběhu akce dobije prostřednictvím platební karty a následně může platit v celém areálu festivalu. Stejně jako návštěvník, tak ani prodejce nepotřebuje k platbě připojení k internetu.

Co vás na NFCtron Keynote čeká?

Kromě plateb pomocí náramků s čipy představil startup mimo jiné i službu NFCtron Hub pro propojování pořadatelů a prodejců. Na jaké novinky se můžete těšit v tomto roce? Přesně to se dozvíte na Keynote 2. února 2023 v Cinema City Nový Smíchov v Praze. Právě tam se totiž Václav Jaroš, zakladatel společnosti a jeho tým rozhodl sezvat všechny, kteří se těmto technologiím věnují, aby jim novinky představil.

Budou představeny novinky z platebního systému na akce, lepší úrovně zabezpečení i další inovace z prostředí NFCtron Hub. Dále bude ve spolupráci s Plzeňským Prazdrojem spuštěna kampaň Digitalizuj svůj festival a bude představena nová platforma pro návštěvníky festivalů, která otevře jejím pořadatelům spoustu nových možností.

nftron

Zdroj: NFCtron.com

Jak to bude probíhat?

Oficiální program společnost naplánovala do zhruba dvou hodin od 17:00 do 19:20. Po něm bude následovat vystoupení kapely VEGA Elektra a networking. Celou událost zahájí Václav Jaroš, zakladatel společnosti. Představí příběh, kterým si  NFCtron prochází a zmíní i novinky pro letošní rok. Můžete se těšit i na Katarinu Haščákovou z Plzeňského Prazdroje, která odstartuje již zmíněnou kampaň Digitalizuj svůj festival. Dalším v pořadí bude Filip Ditrich, který je Dev Team Leadem. Představí vývoj nejmodernější platformy pro návštěvníky jednorázových akcí a festivalů. Nakonec vystoupí Roman Kuchařík, Lead Mobile Developer, který vás provede příběhem NFCtron v oblasti placení.

Celá událost je pro zájemce zdarma. Stačí se předem registrovat na tomto odkazu

Avatar Autor
Radim Oulehla

Nadšenec do e-commerce, online marketingu a FinTechů. Chorobný minimalista a odpůrce nesmazaných e-mailů. Spoluzakladatel Podpořit.cz.

Líbí se vám článek? Podpořte nás kávou.

Naše články píšeme po nocích a občas musíme spánkový deficit dohnat šálkem kávy. Budeme rádi, když nás na jeden pozvete.

☕️ Chci vás pozvat!