Jak taková spolupráce vypadá? Z každé nové pojistky sjednané prostřednictvím platformy Podpořit.cz daruje životní pojištění Mutumutu 1600 korun na dobročinné účely. Aktuálním příběhem na platformě je příběh Aničky, kterou trápí dětská mozková obrna.

Přispět na dobročinné účely budou mít ale všichni klienti Mutumutu, včetně těch stávajících. Díky integraci Podpořit do aplikace MutuMutu mají klienti v sekci benefity možnost získání slevových kódů podporujících zdraví, například do e-shopů MyProtein, Pilulka, VašeČočky, Liftea, Grizly, Nazuby, Herbatica nebo KnihyKazda. Z každého takového nákupu pošle e-shop v průměru 8 % na dobrou věc.

MutuMutu
POdpořit.cz

Pohled MutuMutu na spolupráci

„S podobnými kampaněmi máme velmi pozitivní zkušenost. Naposledy jsme pořádali sbírku pro naši klientku, kterou postihla mozková mrtvice.  Spolu s klienty, kteří na sbírku darovali svůj vysportovaný cashback z aplikace, jsme pro rodinu postižené maminky vybrali přes 250 000 Kč,” říká marketingová manažerka Mutumutu, Lenka Rigerová.

O MutuMutu

Revoluční online životní pojištění založila v roce 2018 společnosti Creative Dock s cílem ozdravit trh pojišťovnictví. Pojistné podmínky má proto psané lidsky, stručně a srozumitelně na šesti stránkách a bez poznámek pod čarou a skrytých chytáků. Tento FinTech navíc odměňuje ty, kteří se o sebe starají. Klientům pomocí vlastní mobilní aplikace vrací až 30 % z pojistného za to, že se hýbou, nekouří a chodí na pravidelné zdravotní prohlídky. Více informací najdete zde.

Podpořit

Zdroj: Podporit.cz

Pohled Podpořit.cz na spolupráci

„Stojím si za heslem #tech4good. Věřím, že technologie dokáží měnit svět v lepší místo. Neskutečně mě motivuje, když vidím, že to co jsme vytvořili skutečně pomáhá. Proto nás v týmu taková spolupráce baví,” říká šéf a zakladatel Podpořit.cz Radim Oulehla. „Občas se nám stává, že lidé v náš dobročinný projekt nevěří – nechápou, jak je možné, že přispějí na dobrou věc, aniž by zaplatili něco navíc. To, že se za nás postaví značky jako je Mutumutu, dodává celému projektu i punc důvěryhodnosti,” uzavírá.

O Podpořit.cz

Jsme studenti, kteří vytvořili projekt Podpořit. Díky němu se snažíme umožnit každému člověku přispět na dobrou věc bez toho, aniž by musel zaplatit něco navíc. Budujeme komunitu, která chce dlouhodobě přispívat.

Spolupracujeme s více než tisíci internetovými obchody, které nám dají odměnu za každého zákazníka, který v daném obchodu nakoupí díky nám. Tuto odměnu pak darujeme na dobrou věc. Cena nákupu zůstává stejná ať už Podpořit využijete nebo ne. Rozdíl je ten, že když ano, přispějete tím někomu, kdo to skutečně potřebuje. Pomáháme konkrétním lidem nebo organizacím s konkrétním problémem. Jsme plně transparentní.

Zdroj: Tisková zpráva Podpořit.cz

Líbí se vám článek? Podpořte nás kávou. ☕

Naše články píšeme po nocích a občas musíme spánkový deficit dohnat šálkem kávy. Budeme rádi, když nás na jeden pozvete.

Avatar Autor
Ondra Machač

Specialista na budování (nejen) obchodních vztahů. FinTech evangelista, který si bez technologie neuvaří ani čaj. Spoluzakladatel Podpořit.cz.

MutuMutu

Založ si MutuMutu a přispěj 1600 Kč na dobrou věc!

Hodnocení
Založit MutuMutu