Jste připraveni prozkoumat špičku finančního průmyslu a objevit nejnovější trendy a inovace, které budou utvářet budoucnost peněz? Pak se připojte na Money 20/20 v Amsterdamu, přední světové akci pro odvětví finančních technologií, která se koná od 6. do 8. června 2023.

Money 20/20 není jen další konference, je to jedinečný zážitek, na kterém se sejdou nejvýznamnější lídři a inovátoři z celého světa, aby představili nejnovější technologie a nápady v oblasti financí. Na Money 20/20 se sjíždějí všichni, od začínajících firem až po zavedené lídry v oboru, aby se učili, navazovali kontakty a utvářeli budoucnost finančního odvětví.

O Money 20/20

Letošní ročník se bude konat v RAI Amsterdam, jednom z největších a nejvšestrannějších výstavních a konferenčních center v Evropě. S více než 2 500 účastníky z 85 zemí a více než 300 špičkovými řečníky budete mít příležitost spojit se s podobně smýšlejícími profesionály, učit se od odborníků z oboru a objevit nejnovější trendy a technologie, které utvářejí budoucnost financí.

Money 20/20 Amsterdam se bude zabývat širokou škálou témat, která mají zásadní význam pro budoucnost financí, od blockchainu po umělou inteligenci, od digitálních plateb po kybernetickou bezpečnost. Na akci zazní klíčové projevy, panelové diskuse, fireside chaty a workshopy, které účastníkům poskytnou řadu poznatků a znalostí, které mohou přenést do svých organizací.

Skvělý networking

Součástí akce je rozsáhlá výstavní plocha, kde si účastníci mohou prohlédnout nejnovější produkty a řešení od více než 400 vystavovatelů, včetně startupů, bank a fintech společností. Kromě informativního obsahu nabízí Money 20/20 jedinečnou příležitost k navazování kontaktů. K dispozici jsou specializované networkingové akce a společenské aktivity, které poskytují dostatek příležitostí navázat kontakty s předními představiteli oboru a navázat cenné obchodní vztahy.

Nenechte si ujít příležitost být součástí této přední akce pro finanční průmysl. Zaregistrujte se nyní na Money 20/20 Amsterdam a staňte se součástí budoucnosti peněz.

Avatar Autor
Radim Oulehla

Nadšenec do e-commerce, online marketingu a FinTechů. Chorobný minimalista a odpůrce nesmazaných e-mailů. Spoluzakladatel Podpořit.cz.

Vstupenky na Money20/20

Kupte si vstupenku na Money20/20 ještě dnes!

Koupit vstupenku