ČESKÁ INSURTECH ASOCIACE z.s. oznámila partnerství s pořadateli renomovaného ocenění Mastercard Banka roku. Tato spolupráce představuje novou éru pro soutěž, která bude mít nyní dvě nové kategorie – Fintech roku 2023 a Insurtech roku 2023. Do této mnoha let zavedené velkolepé soutěže se tak poprvé budou moci přihlásit o přízeň zvláštní odborné poroty nejen banky a pojišťovny, ale i mladé technologické společnosti z oboru finančních služeb a pojišťovnictví. Pro soutěžící to znamená jedinečnou šanci zviditelnit své inovativní produkty, služby anebo procesy.

Ocenění Mastercard Banka roku má bohatou historii, která sahá až 22 let zpět. Během této doby se stala prestižním oceněním, které reflektuje aktuální trendy v sektoru finančních služeb a pojišťovnictví. Od éry internetového bankovnictví před dvaceti lety až po nedávná témata ESG (Environmentální, sociální a správní hlediska), se soutěž neustále vyvíjela. Jak doplnil Petr Stuchlík, zakladatel ocenění Banka roku: „Spolupráce s ČESKOU INSURTECH ASOCIACÍ z.s. tak navazuje na naši dlouholetou koncepci.“

Otevření nové soutěžní kategorie zaměřené na oblast Fintech a Insurtech přináší skvělou příležitost pro inovátory a technologické společnosti prezentovat své nové a perspektivní nápady, které mohou významně ovlivnit budoucnost finančních služeb.“ uvedl Robert Šimek, člen správní rady ČESKÉ INSURTECH ASOCIACE z.s.

Registrace do soutěže Mastercard Banka roku

Registrace do soutěže v kategorii Fintech roku 2023 a Insurtech roku 2023 je možná na webových stránkách ČESKÉ INSURTECH ASOCIACE z.s. na tomto odkazu, a to do 20. října 2023. Oceněny budou nejlepší tři registrovaní z každé kategorie na základě hodnocení zvláštní odborné poroty složené z řad zástupců ČNB, novinářů a dalších odborníků na oblast inovací v těchto segmentech.

Slavnostní vyhlášení 22. ročníku se uskuteční dne 23. listopadu 2023 na galavečeru v Obecním domě v Praze.

Jak shrnul Jiří Vataha, předseda správní rady ČESKÉ INSURTECH ASOCIACE z.s., „především pro technologické inovátory a start-upy jde o naprosto unikátní možnost soutěžit po boku významných hráčů z řad bank a pojišťoven v takto prestižní soutěži, jakou je ocenění Mastercard Banka roku. A nejen to, jde o jedinečnou příležitost setkat se s mnoha významnými představiteli z finančního sektoru, a to jak na galavečeru, tak na dalších podpůrných akcích. Vážím si drivu, který pořadatelé ocenění mají a jejich otevřenosti k aktuálním trendům!“

Avatar Autor
Radim Oulehla

Nadšenec do e-commerce, online marketingu a FinTechů. Chorobný minimalista a odpůrce nesmazaných e-mailů. Spoluzakladatel Podpořit.cz.

Registrace do soutěže

Registrujte svůj fintech nebo insurtech do nové kategorie Mastercard Banka roku!

Registrovat