Zdroj: CzechCrunch

Už 29.11. 2022 od 13:00 se bude pod křídly CzechCrunche konat investiční konference Money Maker. Ta představí tradiční i alternativní způsoby investování. Od investic do akcií, přes kryptoměny až po tenisky nebo LEGO stavebnice. 

Money Maker je dosud největší investiční konference CzechCrunche. Program je nabitý zajímavými tématy, kterým se budou věnovat špičkoví lidé z oboru, mezi které patří třeba Pavel Tykač, Jakub Hlavenka, Radovan Vávra, Dominik Stroukal a spoustu dalších. Program se skládá hned z několika bloků, ze kterých si každý účastník vybere to své.

Program konference Money Maker

Jak investovat volné miliony

Máte přebytečné miliony k investování a nevíte jak je zhodnotit? Panelová diskuze s Andreou Lauren, Vladimírem Bezděkem a Janem Sýkorou vám dá odpověď.

Klesnou, nebo neklesnou ceny nemovitostí?

Nájmy zdražují, ceny nemovitostí stagnují a úroky z hypoték prudce rostou. Zájem o ně ale klesá. O tom, jak se bude trh vyvíjet v následujících obdobích budou v panelové diskuzi debatovat Omar Koleilat, Lukáš Foral, Marcel Soural a Tomáš Raška. Keynote si vezme na starost Michal Hrbatý.

Jak se nebát krypta a neprodělat?

Energie prudce zdražily, což není pro těžbu kryptoměn ideální. Jak to řeší těžaři? Může Bitcoin či Ethereum sloužit jako spořící nástroj? Na tyto otázky se dozvíte odpověď v panelové diskuzi Jakuba Hlavenky, Juraje Forgacse a Petra Hotovce. Keynote zajistí Tomáš Kacerovský.

Bez energií to nejde. Jsme na prahu změny?

Evropa se dostala do energetické krize, ze které nemusí být snadná cesta ven. Vyplatí se rodinám, firmám či státům investovat do udržitelné energetiky? Na toto téma proběhne rozhovor 1:1 s Pavlem Tykačem. Pavel bude v tomto bloku součástí i panelové diskuze s Michalem Šnobrem. Zároveň se můžete těšit na keynote v podání Jaroslava Šuvarského.

Investování 2.0

Když se řekne investice, většina lidí si představí akcie, nemovitosti nebo drahé kovy. Věděli jste ale, že existuje spoustu dalších alternativních investic, které dokáží hodnotu uchovat stejně tak dobře? O investování do lahví alkoholu, herních kartiček, tenisek a dalších způsobech budou diskutovat Dominik Stroukal, Vít Endler a Radim Krejčí. Keynote v této části zajistí Anna Píchová.

Jak vydělat na krásnu

Chcete investovat do umění a nevíte, jak na to? V keynotu od Anny Pulkertové se dozvíte, jaká je nejvhodnější cesta.

Co Čech, to investor aneb o akciích a lidech

V tomto bloku se můžete těšit na často debatované téma banky vs. fintech. Co plyne z burzovního trhu za poslední dva roky a jak uvažovat nad investicemi do akcií v tomto roce? Přesně na to vám dají odpověď panelové diskuze Michala Semotana a Štěpána Hájka nebo Daniely Peškové a Radovana Vávry. Zároveň se můžete zúčastnit rozhovoru 1:1 s Janem Bartou.

Vstupenky na Money Maker

Vstupenky jsou rozděleny do dvou kategorií. Vybrat si můžete základní vstupné, do kterého spadá vstup na všechny přednášky. VIP vstupenky zahrnují navíc i catering po celou dobu konference a vstup afterparty.

Vstupenky je možné zakoupit přes GoOut.

Avatar Autor
Radim Oulehla

Nadšenec do e-commerce, online marketingu a FinTechů. Chorobný minimalista a odpůrce nesmazaných e-mailů. Spoluzakladatel Podpořit.cz.

Konference Money Maker

Zakupte si vstupenku na investiční konferenci Money Maker ještě dnes!

Zakoupit vstupenku