Patříte mezi FinTechové nadšence? Pak byste si rozhodně měli zapsat do kalendáře datum 22.4. 2022. Přesně v tento den se bude v prostorech Mendelovy univerzity v Brně konat konference s názvem FinTech Roadmap 2022. V rámci programu se mohou účastníci těšit nejen na inspirativní přednášky a zajímavé panelové diskuze, ale mimo to i na tematické welcome drinky a večerní afterparty s networkingem. 

Hlavním cílem konference je propojit české a slovenské subjekty, které se pohybují ve FinTechovém prostředí a vytvořit tak větší, jednotnější a silnější trh. Tato akce bude pilotem pro řadu dalších konferencí pořádaných v Brně a Bratislavě. Během celého dne budou probíhat jak přednášky s odborníky, tak i panelové diskuze, do kterých se může zapojit i publikum se svými otázkami.

Program je rozdělený do tří částí z nichž první se věnuje FinTech ekosystému. V této úvodní části vystoupí např. Svatopluk Kapounek z MENDELU, Jan Staněk z Purple Ventures a také proběhne panelová diskuze na téma regulací ve FinTechu. Druhá část programu se věnuje inovacím. V rámci této části se můžete těšit na Radoslava Tomašiaka z Kevin, Ondřeje Šmakala z Orka Ventures a panelovou diskuzi na téma finančních služeb pro retail a velké investory. 

Oficiální program uzavře poslední část zaměřená na blockchain a kryptoměny, ve které se objeví Juraj Forgács z Fumbi a Jan Lorenc z Banxa. Panelová diskuze v této části bude na téma bitcoin maximalismus vs altcoiny. Následovat bude afterparty, kde bude možné vyzvednout tematické welcome drinky a networkovat s účastníky i přednášejícími. K dispozici bude drobné občerstvení včetně alko i nealko nápojů.

Celý program můžete nalézt včetně možnosti zakoupení vstupenek na této stránce

Avatar Autor
Radim Oulehla

Nadšenec do e-commerce, online marketingu a FinTechů. Chorobný minimalista a odpůrce nesmazaných e-mailů. Spoluzakladatel Podpořit.cz.

Fintech Roadmap 2022

Konference se uskuteční 22.4. 2022 v prostorách MENDELU. Cena vstupenky je 490 Kč a zahrnuje občerstvení v průběhu akce, welcome drink a další.

Koupit vstupenku