Patříte mezi začínající nebo středně pokročilé investory? Zajímáte se o investování skrze FinTech? Sledujte vůbec první ročník InvestNight. Za ní stojí organizační tým, který má na kontě mimo jiné úspěšné konference FinTech Roadmap, CryptoNight nebo Block.

Hlavním cílem konference je ukázat různé možnosti, jak v době vysoké inflace mohou lidé investovat své úspory. Program vytvořený speciálně se zaměřením na začínající a středně pokročilé investory. Věnovat se budeme konzervativním způsobům investování, ale i spekulacím.

InvestNight ŽIVĚ

Program je sestavený z několika částí. První z nich je přednáška se Štěpánem Hájkem, který je analytikem finančních trhů v XTB. Téma jeho přednášky je Na jakých trzích nyní efektivně investovat. Další přednášku zaštítí Vladimír Pikora, hlavní ekonom Dluhopisomatu s tématem investování do dluhopisů. Poslední částí je panelová diskuze na téma alternativní investice. Panelové diskuze se zúčastní Adam Šoukal, CEO Platební instituce Roger, Vít Endler, CEO Fingood, Martin Jaroš, jednatel Portu Gallery, Dominik Bránka, CEO Coinwage.

Celý program

17.30—18.00 – Registrace účastníků

18.00—18.05 – Úvodní slovo

18.05—18.50 – Na jakých trzích nyní efektivně investovat – Štěpán Hájek, Analytik finančních thů XTB

18.50—19.25 – Investování do dluhopisů – Vladimír Pikora, Hlavní ekonom Dluhopisomat

19.25—20.15 – Networking, drobné občerstvení

20.15—21.15 – Alternativní investice, panelová diskuze

  • Krátkodobé investice do faktur – Adam Šoukal, CEO Platební instituce Roger
  • Investiční crowdfunding – Vít Endler, CEO Fingood
  • Investování do sběratelských předmětů – Martin Jaroš, jednatel Portu Gallery
  • Investování do kryptoměn – Dominik Bránka, CEO Coinwage

Organizátoři a partneři InvestNight

Mezi hlavní organizátory patří Asociace CTIT, Fintree a ScienceParty za podpory Evropského fondu pro regionální rozvoj a Ministerstva průmyslu a obchodu. Hlavními partnery akce jsou XTB, Dluhopisomat, Fingood, Portu Gallery, Platební instituce Roger, Česká fintechová asociace a Coinwage. Mediálními partnery jsou Bulios, Fintech Cowboys, Roklen 24, TrendWatcher, Klub investorů a Kurzy.

Avatar Autor
Radim Oulehla

Nadšenec do e-commerce, online marketingu a FinTechů. Chorobný minimalista a odpůrce nesmazaných e-mailů. Spoluzakladatel Podpořit.cz.

Líbí se vám článek? Podpořte nás kávou.

Naše články píšeme po nocích a občas musíme spánkový deficit dohnat šálkem kávy. Budeme rádi, když nás na jeden pozvete.

☕️ Chci vás pozvat!