V e-commerce jsme si mohli všimnou trendu v oblasti repasované techniky, jako jsou počítače, mobilní telefony a další elektronická zařízení. Tento trend získává v posledních letech stále větší popularitu a využívá ho slovenská společnost Furbify. Repasovaná technika je označení pro předchozí použité produkty, které byly opraveny, obnoveny do plné funkčnosti a nabízeny znovu na trhu. Tento trend má několik důležitých aspektů, které přitahují spotřebitele, což přispívá k jeho růstu.

Furbify se zabývá renovací notebooků a další výpočetní techniky. Furbify je v oboru proslulá svým závazkem podporovat oběhové hospodářství prostřednictvím vysoce kvalitních renovovaných produktů a plnit tak základní aspekty udržitelnosti. Díky tomu přináší spotřebitelům řadu výhod, jako jsou třeba:

Finanční výhody

Jedním z hlavních důvodů, proč se lidé obrací k repasované technice, jsou finanční úspory. Repasované produkty jsou obvykle dostupné za nižší ceny než nové, což spotřebitelům umožňuje získat kvalitní zařízení za mnohem příznivější cenu. To je zvláště výhodné pro ty, kteří nemají rozpočet na nákup zbrusu nového zařízení.

Pro firmy i jednotlivce, kteří chtějí ušetřit a zároveň získat vysoce kvalitní výrobky, je Furbify skvělou volbou. Ať už jste majitelem malé firmy nebo spotřebitelem, díky svému závazku ke kvalitě a udržitelnosti je společnost Furbify vynikající volbou pro repasované výrobky.

Ochrana životního prostředí

Repasování techniky také přispívá k ochraně životního prostředí. Mnoho elektronických zařízení obsahuje cenné suroviny a materiály, které by se jinak mohly stát odpadem. Repasováním těchto zařízení se prodlužuje jejich životnost a snižuje se potřeba výroby nových produktů. To pomáhá omezit množství odpadu a spotřebu přírodních zdrojů.

O tom, že společnost Furbify dbá na životní prostředí, svědčí i barevné notebooky s opětovně vytištěnými klávesami. Díky opětovnému použití a renovaci produktů je společnost Furbify schopna nabídnout zákazníkům možnost ušetřit až 60-70 % na renovovaných produktech ve srovnání s novými,” komentuje Furbify.

Kvalita a spolehlivost

Repasovaná technika prochází důkladným procesem renovace, který zahrnuje opravu a testování zařízení. To znamená, že repasované produkty často nabízejí srovnatelnou kvalitu a spolehlivost s novými zařízeními. Některé společnosti nabízejí i záruky na repasované produkty, což zvyšuje důvěru spotřebitelů v tuto kategorii.

Široká nabídka

Na trhu je stále více prodejců, kteří se specializují na repasovanou techniku. To znamená, že spotřebitelé mají větší výběr a možnost najít přesně to, co hledají. Repasovaná technika není omezena jen na starší modely, ale zahrnuje i novější produkty, které byly vráceny nebo vyměněny z jiných důvodů.

S více než 300 000 renovovanými produkty a týmem více než 85 zaměstnanců se společnost Furbify pyšní schopností nabízet širokou škálu renovovaných produktů včetně firemních notebooků, počítačů, chytrých telefonů a tabletů. Jejich vizí je podporovat oběhové hospodářství prostřednictvím repasovaných výrobků, snižovat množství elektronického odpadu a prodlužovat životnost elektroniky,” komentuje Furbify.

Společnost Furbify je známá svým závazkem ke kvalitě a nabízí širokou škálu repasovaných produktů, které jsou důkladně testovány a obnoveny do původního stavu. Společnost Furbify se odlišuje svým důrazem na kvalitu. Všechny renovované výrobky procházejí důkladným testováním a renovací, aby bylo zajištěno, že jsou obnoveny do původního stavu.

To znamená, že zákazníci mohou být klidní, protože vědí, že dostávají vysoce kvalitní výrobky za zlomek ceny. Společnost Furbi- fy navíc nabízí na všechny repasované výrobky dvouletou záruku, což zákazníkům poskytuje dodatečnou ochranu a klid.

Růst povědomí

S rostoucím povědomím o environmentálních a finančních výhodách repasované techniky se zvyšuje i poptávka. Lidé se stále více zajímají o udržitelnost a minimalizaci svého ekologického otisku. Repasovaná technika se stává atraktivní možností, která tyto zájmy splňuje.

Trend repasované techniky představuje výhodnou alternativu k nákupu nových elektronických zařízení. Finanční úspory, ochrana životního prostředí, kvalita a široká nabídka jsou hlavními faktory, které přispívají k jeho rostoucí popularitě. Repasovaná technika se stává atraktivní volbou pro spotřebitele, kteří hledají kvalitní zařízení za dostupnou cenu a zároveň chtějí přispět k ochraně životního prostředí.

Avatar Autor
Radim Oulehla

Nadšenec do e-commerce, online marketingu a FinTechů. Chorobný minimalista a odpůrce nesmazaných e-mailů. Spoluzakladatel Podpořit.cz.