Zdroj obrázku: Zlatá koruna

Už 12.4. 2022 se otevřou krásné prostory Top Hotelu Praha, kde se pod záštitou guvernéra ČNB a ministra financí uskuteční další Fórum Zlaté koruny s názvem FINOVACE. V rámci programu se můžete těšit na diskuzi aktuálních témat a otázek z oblasti finančních technologií. 

Fórum Zlaté koruny – Finovace

Fóra Zlaté koruny patří k nejvýznamnějším a nejprestižnějším akcím tohoto druhu v České republice. Konají se pravidelně už od roku 2007 a za tu dobu si dokázala vybudovat obrovský ohlas mezi politiky a špičkami v oborech jako je bankovnictví, pojišťovnictví, finanční služby a další. 

Fóra se zaměřují na řešení klíčových otázek současné doby, především dopadům finanční a ekonomické krize, ale také  hledání cest dalšího ekonomického vývoje. V rámci Finovací se mohou návštěvníci těšit na bohatý program, který se stává z pěti hlavních částí, a to konkrétně:

Regulace a legislativa

Quo vadis

  • Je Fintech bublina?
  • Čeká nás singularita (v bankovnictví)?
  • Digitální paradox
  • Role AI ve finančních technologiích

Banky vs. startupy

  • Konkurence nebo spolupráce?
  • Role a budoucnost startupů – fintech, insuretech

Banky nejen sobě

  • BankID

Vzdělání jako základní předpoklad

  • Současný stav a budoucnost

Kapacita fóra je omezená, a proto se zakoupením vstupenek neváhejte. Vstupenky je možné kupovat přes tento registrační formulář.

Finovace - Fórum Zlatá koruna

Zdroj obrázku: Zlatá koruna

Více o Zlaté koruně

Zlatá koruna přináší přehled o kvalitě současných finančních produktů. Díky tomu je možné vzájemně produkty porovnávat a umožnit tak široké veřejnosti vybrat si ten nejlepší. Kvalitu jednotlivých produktů hodnotí odborníci i široká veřejnost v rámci prestižní soutěže. Ta je v České republice svou otevřeností pro všechny finanční společnosti, pevných pravidel a hodnocení nezávislých odborníků, zcela ojedinělou.

Výsledky soutěže se zveřejňují v červnu daného roku. Nejlépe hodnocené produkty z každé kategorie jsou oceněny Zlatou, Stříbrnou nebo Bronzovou korunou. 

„Zlatá koruna jak soutěží Zlatá koruna, tak svými Fóry Zlatá koruna výrazně přispěla k profesionalizaci a zkvalitnění finančního sektoru. A to nejen díky zvyšování informovanosti o nových trendech a možnosti sdílet či konfrontovat odborné názory, ale také v oblasti zlepšování finanční gramotnosti české populace a kvality konkurenčního prostředí na českých finančních trzích. V tomto ohledu Zlatá koruna přispěla k růstu a rozvoji celé české ekonomiky.“ Prof. Ing. Jan Švejnar, Ph.D., ekonom, CERGE-EI

Avatar Autor
Radim Oulehla

Nadšenec do e-commerce, online marketingu a FinTechů. Chorobný minimalista a odpůrce nesmazaných e-mailů. Spoluzakladatel Podpořit.cz.

Fórum Zlaté koruny Finovace

Pro účastníky soutěže Zlatá koruna a studenty je účast zdarma. Pro ostatní je účastnický poplatek činí 3 900 Kč bez DPH.​

Přihlásit se