V redakci našeho Fintree magazínu, jsme přemýšleli, jak odměnit naše čtenáře. Jak by mohl FinTech magazín odměnit své čtenáře? Napadlo nás udělat jednoduchou soutěž, kde odměnou bude poukaz na 2 000 Kč k investici na roboadvisory platformě Fondee. Protože věříme, že každý čtenář s naší recenzí, článkem je blíže k lepšímu rozhodnutí ve světě financí.

Děkujeme Fondee za podporu této soutěže.

Pravidla Fintree soutěže

Pravidla soutěže jsou velice jednoduchá. Stačí se přihlásit k odběru Fintree newsletteru. Dne 20.12.2021 budeme v 20:00 losovat vítěze, kterého vylosujeme ze všech emailů, které odebírají náš newsletter.

  • Přihlášení k odběru newsletteru Fintree.cz
  • Přihlášený odběr do 20.12.2021 – 19:59
  • Vítěz dostane poukaz na 2 000 Kč, který nahraje v ověřeném Fondee účtu

Provozovatelem soutěže je Fintree s.r.o. V případě, že vítěz neodpoví v odpovědi na náš e-mail s oznámením o výhře do 48 hodin, vyhrazujeme si právo vylosovat a předat výhru novému vítězi.

Více o Fondee

Český startup Fondee mění způsob, jak lidé uvažují o investicích. Funguje jako online služba pro jednoduché investování do fondů akcií a dluhopisů. Pomáhá zejména těm, kterým leží peníze na běžných účtech a kteří hledají snadnou a efektivní cestu zhodnocení financí. Platforma pro ně zprostředkuje investice do fondů sdružujících akcie a dluhopisy. Registrace probíhá online, klient si jen vybere typ portfolia a zbytek už je bez starostí. Projekt v roce 2017 založili Eva a Honza Hlavsovi, kteří získali zkušenosti ve financích v londýnské City a pochopili, že investice nejsou žádná věda a mohou být dostupné pro každého.

Podcast s Janem Hlavsou v sérii FinTech Roadmap

Avatar Autor
Ondra Machač

Specialista na budování (nejen) obchodních vztahů. FinTech evangelista, který si bez technologie neuvaří ani čaj. Spoluzakladatel Podpořit.cz.

Fondee

Investujte pravidelně s Fondee!

Hodnocení
Zjistit více