Sociální investiční síť eToro koupila společnost Bullsheet, poskytovatele nástrojů pro správu portfolia navržených výhradně pro uživatele platformy eToro.

Portugalští bratranci Filipe Sommer a João Ramalho Carlos se k platformě eToro připojili sami jako uživatelé v roce 2020 a s postupem času se zapojili do programu Populárních Investorů na eToro. O dvanáct měsíců později exkluzivně pro uživatele platformy spustili Bullsheet. Automatizovanou správů portfolia, které uživatelům eToro kromě sady dalších nástrojů určených speciálně pro eToro, umožňuje analyzovat diverzifikaci jejich portfolia. 

Příběh Bullsheet je skvělým příkladem propojení talentu a nadšení v rámci globální komunity eToro. Je to moudrost plynoucí ze spolupráce komunity,“ komentuje Yoni Assia, spoluzakladatel a generální ředitel společnosti eToro. „Věříme, že ve sdílených znalostech je síla a že přeměnou investování ve skupinové úsilí dosáhneme lepších výsledků a budeme společně úspěšnější. João a Filipe sdílejí tento étos. Vytvořili Bullsheet, aby mohli sdílet nástroje, které vyvinuli jako uživatelé eToro, s ostatními uživateli. Jsme rádi, že je můžeme přivítat v týmu eToro, kde budou významně přispívat k našemu pokračujícímu úsilí o rozvoj produktů.“

V rámci svého závazku zlepšovat uživatelský komfort pracuje eToro na integraci nabídky Bullsheet do platformy eToro a João a Filipe se proto připojili k týmu vývoje produktů. Podpoří cíl společnosti eToro integrovat zpětnou vazbu a požadavky uživatelů do své nabídky produktů. Jejich funkce kalendáře je již v provozu a jejich nejoblíbenější funkce – možnost sledovat své portfolio eToro mimo tržní hodiny – bude brzy spuštěna. Zanedlouho bude také spuštěna vylepšená funkce „zpravodajství“, která vytváří personalizovaný zpravodajský kanál na základě aktiv ve vašem portfoliu eToro.   

Filipe Sommer, spoluzakladatel společnosti Bullsheet, komentuje: „João a já jsme se připojili k eToro, abychom se stali součástí této komunity. Právě myšlení založené na spolupráci na platformě nás skutečně zaujalo, včetně možnosti kopírovat ostatní investory, nás na této platformě skutečně zaujalo. eToro nám také dalo možnost komunikace s miliony investorů z celého světa. Všichni máme stejný cíl – chceme se společně učit o finančních trzích a stát se lepšími investory.“

João Ramalho Carlos, spoluzakladatel společnosti Bullsheet, dodává: „Posláním společnosti eToro je kromě jiného poskytovat uživatelům nástroje, které potřebují k tomu, aby mohli rozvíjet své znalosti a bohatství jako součást globální komunity. Jsme rádi, že se můžeme podílet na tom, aby si eToro udrželo svou pověst poskytovatele inovativních nástrojů, které pomáhají drobným investorům.“

Avatar Autor
Radim Oulehla

Nadšenec do e-commerce, online marketingu a FinTechů. Chorobný minimalista a odpůrce nesmazaných e-mailů. Spoluzakladatel Podpořit.cz.

Líbí se vám článek? Podpořte nás kávou.

Naše články píšeme po nocích a občas musíme spánkový deficit dohnat šálkem kávy. Budeme rádi, když nás na jeden pozvete.

☕️ Chci vás pozvat!