Coinbase NFT se blíží: Možnost registrace na čekací listině a získáte předčasný přístup.

Coinbase chce zpřístupnit NFT tím, že vytváří uživatelsky přívětivé rozhraní, díky němuž se složitost dostává do pozadí. Přidává sociální funkce, které otevírají nové možnosti pro konverzaci a objevování. Plánem je exponenciálně rozšířit komunitu tvůrců, což je výhra pro umělce i fanoušky. Podobný příběh jsme rozebírali s Vojtou Tomanem a jeho cestě k NFT.

Naším posláním v Coinbase je zvyšovat ekonomickou svobodu ve světě. Tím, že umožňujeme více lidem zapojit se do ekonomiky tvůrců a profitovat z jejich práce, hrají NFT v této misi důležitou roli. Jejich dopad už pociťujeme. NFT umělci otřásli tradičním uměleckým světem. Odvětví, jako je móda, hry a hudba, si uvědomují sílu NFT, která umožňuje uvolnit nové formy kreativity a vlastnictví. Pokud jste se však pokusili vytvořit nebo zakoupit NFT, pravděpodobně jste zjistili, že uživatelská zkušenost je nedostatečná. Můžeme vám pomoci.“ Vyjádření Coinbase na svém blogu.

Pro Coinbase NFT je tvůrce na prvním místě

Vytvoření NFT by mělo být tak jednoduché, jako klepnutí na několik tlačítek. Cokoli složitějšího je překážkou kreativity. Coinbase NFT bude peer-to-peer tržiště, které posiluje představivost. Díky intuitivnímu designu postavenému na decentralizovaném tržišti staví Coinbase NFT do popředí zážitek umělce a umění.

NFT coinbase


Zdroj: Coinbase Blog

Rozvoj komunity Coinbase NFT

Nákup a prodej budou hlavními funkcemi Coinbase NFT. Coinbase vytváří design pro sociální zapojení. Podporou vazeb pomůže Coinbase NFT tvůrcům, sběratelům a fanouškům budovat komunitu. Na základě vašich zájmů bude Coinbase kurátorovat váš osobní feed. Váš profil bude prezentovat všechny vaše NFT na jednom místě, což vám pomůže spojit se s podobně smýšlejícími fanoušky nebo umělci.

Coinbase NFT

Zdroj: Coinbase Blog

Nemáte účet na Coinbase? Nevadí, zde jsme pro vás připravili podrobnou recenzi.

Zdroj: Oficiální prohlášení na Coinbase Blogu

Líbil se vám článek? Podpořte nás pomocí LN!

Přednastavená částka pro podporu je 4000 sats – ekvivalent 1 kávy.

Avatar Autor
Ondra Machač

Specialista na budování (nejen) obchodních vztahů. FinTech evangelista, který si bez technologie neuvaří ani čaj. Spoluzakladatel Podpořit.cz.

Rozhovor o tom jak vytvořit a prodat NFT!

Rozhovor o tom jak vytvořit NFT a prodat ho s Vojtou Tomanem.

Přečíst rozhovor