Konference Block’23 patří k největším blockchainovým konferencím na Moravě. Letos se uskuteční 15. 4. 2023 v prostorech Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně na Fakultě managementu a ekonomiky. Konference láká na bohatý program, při kterém vystoupí více než 15 předních speakerů v oblasti kryptoměn a blockchainu. Kromě řady přednášek se mohou návštěvníci těšit i na panelové diskuze či praktické workshopy.

Co Block’23 přináší?

Program je složen tak, aby byl přínosný naprostým začátečníkům, tak i pokročilým nadšencům kryptoměn či blockchainu. Vystoupí zde přední speakeři české scény jako je např. Jakub Vejmola a.k.a. Kicom, Jakub Jedlinský, Kirill Juran, Kristian Csepcsar, Jakub Valníček z Portu Crypto, Marek Kyrsch z Anycoin a spoustu dalších. Kompletní seznam vystupujících můžete najít na webu konference.

Po ukončení oficiálního programu odstartuje networking a samozřejmě i následná afterparty. Počet vstupenek je omezen kapacitami auly. Se vstupenkami tedy není radno otálet. Cena vstupenky je nastavena na pouhých 149 Kč, aby byla akce snadno dostupná široké veřejnosti a studentům.

„Minulý ročník, kterého se zúčastnilo více než 250 účastníků, se velmi vydařil a jelikož mezi řečníky i letos najdete opravdové experty v oboru, věřím, že druhý ročník bude ještě lepší. Současně se nám také dostává velké podpory Zlínského kraje a Univerzity Tomáše Bati, což nás velmi těší.“, říká Ondřej Mikulčík, jeden z organizátorů konference.

Podrobné informace

Kdy: 15. 4. 2023 od 9:00

Cena: 149 Kč (Vstupenky ke koupi níže)

Dresscode: Casual / Business casual. Konference je neformální, přijďte v tom, co je vám pohodlné.

Partneři akce jsou: Anycoin, Coinwage, Robomarkets, TIC Zlín a další.

Avatar Autor
Radim Oulehla

Nadšenec do e-commerce, online marketingu a FinTechů. Chorobný minimalista a odpůrce nesmazaných e-mailů. Spoluzakladatel Podpořit.cz.

Koupit vstupenku

Vstupenka na Block’23 stojí pouze 149 Kč!

Koupit vstupenku