Zdroj: the NGCO

The NGCO (The Next Generation Company) je česká inovativní platforma, která vznikla jedinečným spojením designového studia NMDS a technologické společnosti Payment4U. Společně značkám umožňují proniknout do světa blockchainu a nových technologií. Pilotním produktem je kryptopeněženka a NFT marketplace Rull, která pomocí blockchain technologie umožňuje značkám, organizacím a jednotlivcům efektivní a bezpečný přístup do decentralizované ekonomiky.

Rull je aplikace a kryptopeněženka, která umožňuje lidem využívat plný potenciál nejznámějších kryptoměn světa. Přímo propojuje značky, tvůrce a uživatele do jednoho ekosystému. Otevírá lidem svět digitálních aktiv a přináší technologii blockchainu blíže k těm, kteří chtějí o svém majetku a budoucnosti rozhodovat sami za sebe. Aplikace Rull se může pochlubit následujícími vlastnostmi:

  • Umožňuje přijetí a odeslání nejznámějších kryptoměn
  • Poskytuje nejvyšší míru digitálního zabezpečení
  • Umožňuje platbu prostřednictvím kryptoměn ve vybraných obchodech
  • V rámci platformy nabízí instantní platby bez poplatků
  • Součástí je vlastní NFT marketplace
  • Nabízí možnost anonymní registrace
  • Dostupná na platformy Android a iOS

Více informací o této kryptopeněžence a NGCO můžete nalézt zde.

Platforma Rull a partnerství s MMA organizací OKTAGON

Evropská MMA organizace OKTAGON ve spolupráci s platformou Rull společně vstupují do virtuálního světa a nabídnou fanouškům exkluzivní sběratelské NFT edice. OKTAGON se tak stává první sportovní organizací v Česku a na Slovensku, která svým fanouškům nabídne revoluční digitální artefakty. Fanoušci a sběratelé budou mít příležitost získat jedinečné momenty z historie Oktagonu a jejich nejslavnějších bojovníků.

Zdeněk Vacek podnikatel a zakladatel platební společnosti Payment4U, která vyvinula platformu Rull k tomu říká: „Budoucnost je digitální. Celosvětový růst kryptoměn a NFT se stal nezpochybnitelným faktem. Sportovním fanouškům přinášíme jedinečný způsob, jak se mohou zapojit do aktivit svého oblíbeného sportovce a organizace. Ve světě je sportovní NFT obrovské téma. Konečně nabízíme českým fanouškům možnost, jak mohou do tohoto světa proniknout, a proto jsme představili kryptopeněženku nové generace Rull, která nabízí exkluzivní NFT marketplace. V případě technologií je pro nás hlavní jednoduchost a uživatelská přívětivost.“

„V rámci NFT umožníme zájemcům koupit sběratelská videa, unikátní fotografie ze zápasů, které ještě nikdo neviděl, nebo speciální videa například ze Zápasu století, které máme už dlouho připravené ve střižně a ještě nikdy nezažila světlo světa,” dodává spolumajitel organizace OKTAGON Pavol Neruda.

Fenomén NFT “non-fungible token” patří mezi hlavní trendy v rámci globálního sportovního prostředí. Za relativně krátkou dobu si rychle našel miliony fanoušků v největších zámořských soutěžích NBA či NFL. Na starém kontinentu už NFT oceňují např. fanoušci slavných fotbalových klubů Realu Madrid, Paris Saint-Germain a mnoho dalších. Podle nezávislé analýzy společnosti Deloitte dosáhne samotný sportovní trh NFT v roce 2022 hodnoty dvou miliard dolarů.

Zdroj: Tisková zpráva

Chcete se o tématu dozvědět více? Další podobné články naleznete v rubrice Kryptoměny.

Avatar Autor
Lukáš Raška

Už nějakou dobu ponořen do světa FinTechu, dat, osobních financí a udržitelnosti. A chce vědět víc. Nadšený cestovatel do severských zemí.

Líbí se vám článek? Podpořte Fintree kávou.

Naše články píšeme po nocích a občas musíme spánkový deficit dohnat šálkem kávy. Budeme rádi, když nás na jeden pozvete.

☕️ Chci vás pozvat!