Právě teď, dne 4. května 2023, Divadlo X10 v Praze hostuje největší česko-slovenskou fintechovou konferenci, na kterou dorazily stovky nadšených profesionálů z oboru FinTech. Jedná se o druhý ročník úspěšné konference Fintech Roadmap, která nabízí hybridní možnost účasti. V tuto chvíli je možné sledovat živý stream veškerých přednášek, panelových diskuzí i pitchů několika startupových projektů.

Konference s názvem FinTech Roadmap’23, se koná pod záštitou České Fintechové Asociace a Asociace CTIT. Přináší jedinečnou příležitost setkat se s klíčovými hráči ze sektoru FinTechu, naslouchat jejich zkušenostem a posunout se vpřed s nejnovějšími trendy a inovacemi.

Program Fintech Roadmap 23

Program je rozdělen do tří bloků: Fintech ekosystém, Inovace a Funding & Business Growth. Těšit se můžete na zajímavá témata, mezik terá patří:

  • AI V KOMUNIKACI SE ZÁKAZNÍKY
  • OPEN BANKING NENÍ PSD2
  • FINTECH TRENDY – JAK VYPADÁ BUDOUCNOST FINANČNÍCH SLUŽEB?
  • BUDOUCNOST JE V CLOUDU
  • PURPOSE-DRIVEN VC INVESTOVÁNÍ

“Program konference jsme ladili do podoby, která co možná nejvíce pomůže našim fintechům v jejich každodenních činnostech a starostech. Vznikla z toho sekvence zajímavých přednášek a panelových diskuzí trvající od rána až do večera. Ačkoliv se fintech komunita setkává na různých kratších eventech a konferencích s jiným zaměřením, myslím si, že mít alespoň jednou za rok konferenci vyhrazenou čistě pro fintech je zásadní.”, říká Ondřej Mikulčík, projektový manažer Asociace CTIT.

Živý přenos konference Fintech Roadmap 23

Avatar Autor
Radim Oulehla

Nadšenec do e-commerce, online marketingu a FinTechů. Chorobný minimalista a odpůrce nesmazaných e-mailů. Spoluzakladatel Podpořit.cz.

Líbí se vám článek? Podpořte nás kávou.

Naše články píšeme po nocích a občas musíme spánkový deficit dohnat šálkem kávy. Budeme rádi, když nás na jeden pozvete.

☕️ Chci vás pozvat!