Už 4. května 2023 přivítá Divadlo X10 v Praze stovky profesionálů a nadšenců oboru FinTech. Největší Česko-Slovenská FinTech konference láká na bohatý program, přední české i slovenské řečníky, zástupce nejoblíbenějších platforem, ale také bank i regulátorů a kromě toho i na příjemný networking spojený s degustací vína a bohatým občerstvením.

FinTech Roadmap’23 je v pořadí druhou konferenci pod křídly FinTech odborníků z České Fintechové Asociace, Asociace CTIT a Slovenské Fintech Asociace. Konference se stala jedinečnou příležitostí, kde se mohou setkat zástupci českého i slovenského FinTechu. Přináší možnost, jak navázat nová partnerství, získat nové kontakty, promluvit si s regulátory, zástupcemi z bank a dalších. To vše by mělo přispět k vytvoření jednotnějšího trhu.

Program konference FinTech Roadmap 23

Součástí programu jsou špičkoví řečníci, kteří se věnují různým FinTechovým oblastem. Naleznete zde jak formát přednášek, tak i panelových diskuzí a pitch několika startupových a inovativních firem. Program je rozdělen do tří bloků, kterými jsou Fintech ekosystém, Inovace a Funding & Business Growth. 

„Jsme velmi nadšeni, že můžeme opět hostit největší česko-slovenskou fintech konferenci,“ uvedl Ondřej Machač, výkonný manažer České fintech asociace. „Tato konference nabízí jedinečnou příležitost setkat se s klíčovými hráči ve finančním sektoru, naslouchat jejich zkušenostem a posunout se vpřed s nejnovějšími trendy a inovacemi. Je to skvělá příležitost pro networking a výměnu nápadů mezi profesionály z České republiky a Slovenska. Obzvláště se těším na náš panel Proč je důležité mít funkční ESOP v ČR,“ dodává Machač.

Ochutnávka programu:

  • AI V KOMUNIKACI SE ZÁKAZNÍKY
  • OPEN BANKING NENÍ PSD2
  • FINTECH TRENDY – JAK VYPADÁ BUDOUCNOST FINANČNÍCH SLUŽEB?
  • BUDOUCNOST JE V CLOUDU
  • PURPOSE-DRIVEN VC INVESTOVÁNÍ

Vystoupí zajímaví řečníci ze společností jako je Mastercard, IDEMIA, Deloitte, Česká Spořitelna, Geetoo nebo Purple Ventures a další.

“Program konference jsme ladili do podoby, která co možná nejvíce pomůže našim fintechům v jejich každodenních činnostech a starostech. Vznikla z toho sekvence zajímavých přednášek a panelových diskuzí trvající od rána až do večera. Ačkoliv se fintech komunita setkává na různých kratších eventech a konferencích s jiným zaměřením, myslím si, že mít alespoň jednou za rok konferenci vyhrazenou čistě pro fintech je zásadní.”, říká Ondřej Mikulčík, projektový manažer Asociace CTIT.

Vstupenky si nyní můžete zakoupit za zvýhodněnou cenu 1 890 Kč, a to do půlnoci 26.4. 2023 na stránkách konference FinTech Roadmap’23.

Avatar Autor
Radim Oulehla

Nadšenec do e-commerce, online marketingu a FinTechů. Chorobný minimalista a odpůrce nesmazaných e-mailů. Spoluzakladatel Podpořit.cz.

Vstupenky na FinTech Roadmap'23

Kupte si vstupenku za zvýhodněnou cenu

Koupit vstupenku