Už v pondělí 26. září se potkáme v moderních prostorách coworkingu Clubco na akci Vacuum Beer Brno – Let’s Talk FinTech: Vol. 3. Pokud Vás zajímá FinTech a jak moc je pro tuto oblast důležitý Tech, tak Vám tato akce nesmí uniknout!

Těšit se můžete na pizzu a pivo zdarma, při kterých vám odborníci Juraj Beskid a Andrej Hano povykládají o FinTechu, tentokrát na téma product management. Přednášky budou v Angličitně, a pokud Vás témata zaujmou, bude prostor se na cokoli zeptat ať už hned po prezentacích nebo v rámci následného networkingu.

Program

  • 18:00-18:10 Úvodní slovo.
  • 18:10-18.40 Juraj Beskid (Senior UX Researcher, Vacuumlabs) / Téma: Product Research: When you just need to know
  • 18:45-19:15 Andrej Hano (Co-Founder & CEO, Birdwingo) / Téma: Building an investment platform that you actually want to use
  • 19:20-21:00 Pivo, pizza a networking.

Vstup na akci, stejně jako pivo a pizza jsou ZDARMA, je pouze nutná registrace na tomto odkazu.

Co se na Vacuum Beer Brno dozvíte?

Téma: Product Research: When you just need to know

V této přednášce se budeme zabývat tím, jak provádět efektivní výzkum, když máte omezené zdroje. Váš záměr je důležitější než cokoli jiného a vy prostě potřebujete odpovědi. Přesto lze s těmito odpověďmi snadno manipulovat a špatně je interpretovat, proto je třeba si uvědomit běžná úskalí produktového výzkumu a hovořit o nich.

Téma: Building an investment platform that you actually want to use

Pokud chcete znát úskalí budování investiční platformy, která má přitažlivost, máme pro vás přednášku. Andrej se podělí o své zkušenosti z budování uživatelsky orientované retailové investiční aplikace – stylově a rychle. Připojte se k nám a dozvíte se, co dělat a nedělat při budování investiční platformy.

Přednášky budou probíhat v angličtině.

Pořadatelem je Vacuumlabs

Vacuumlabs poskytuje vysoce kvalitní design, vývoj produktů, inženýrství a služby datové vědy pro fintechový sektor se specializací na bankovnictví a kryptoměny. Díky spolupráci se start-upy, scale-upy a předními společnostmi po celém světě činí tento sektor smysluplným a kreativním. Produkty, které spoluvytváří, zvyšují dosah finančních služeb pro jednotlivce a firmy všech velikostí.

Avatar Autor
Lukáš Raška

Už nějakou dobu ponořen do světa FinTechu, dat, osobních financí a udržitelnosti. A chce vědět víc. Nadšený cestovatel do severských zemí.

Vacuum Beer Brno: Let's Talk FinTech: Vol. 3

Přijďte si neformálně popovídat o fintechu, seznámit se s kolegy z oboru a načerpat inspiraci od skvělých speakerů.

👉🏻 Registrace