Už v úterý 28.06.2022 se potkáme v moderních prostorách coworkingu Clubco na akci Vacuum Beer Brno – Let’s Talk FinTech: Vol. 2. Pokud Vás zajímá FinTech a jak moc je pro tuto oblast důležitý Tech, tak Vám tato akce nesmí uniknout!

Těšit se můžete na pizzu a pivo zdarma, při kterých nám odborníci Andrej Martinák a Michal Záň představí zajímavosti z oborů, kterým se věnují: Úvod do Kotlin Multiplatformy a Migrace na PNPM. Přednášky budou v Angličitně, a pokud Vás témata zaujmou, bude prostor se na cokoli zeptat ať už hned po prezentacích nebo v rámci následného networkingu.

Program

  • 18:00-18:10 úvodní slovo.
  • 18:10-18.40 Andrej Martinák (Senior Android Developer) bude mluvit na téma Introduction to Kotlin Multiplatform: Cross-platform app development with Kotlin.
  • 18:45-19:15 Michal Záň (Tech Lead) představí Post Mortem: Migrating to PNPM
  • 19:20-21:00 Pivo, pizza a networking.

Vstup na akci, stejně jako pivo a pizza jsou ZDARMA, je pouze nutná registrace na tomto odkazu.

Co se na Vacuum Beer Brno dozvíte?

Téma: Introduction to Kotlin Multiplatform: Cross-platform app development with Kotlin

Senior Android Developer Andrej Martinák bude hovořit o Kotlin Multiplatform Mobile – SDK, které umožňuje vývojářům dodávat mobilní aplikace pro Android i iOS. Dozvíte se o multiplatformním vývoji obecně, o současných frameworcích pro multiplatformní vývoj mobilních aplikací (React Native, Flutter atd.) a poté se ponoříme do jazyka Kotlin Multiplatform.

Téma: Post Mortem: Migrating to PNPM

Legacy Yarn je již více než dva roky v režimu údržby, ale existuje skvělá náhrady, která je rychlá, bezpečná a diskově efektivní. PNPM (performant npm) přichází s novým způsobem ukládání modulů uzlu a všude na internetu o něm najdete jen chválu. Všichni mluví o tom dobrém. Náš tech lead Michal Záň nás provede tím špatným a ošklivým.

Pořadatelem je Vacuumlabs

Vacuumlabs poskytuje vysoce kvalitní design, vývoj produktů, inženýrství a služby datové vědy pro fintechový sektor se specializací na bankovnictví a kryptoměny. Díky spolupráci se start-upy, scale-upy a předními společnostmi po celém světě činí tento sektor smysluplným a kreativním. Produkty, které spoluvytváří, zvyšují dosah finančních služeb pro jednotlivce a firmy všech velikostí.

Avatar Autor
Lukáš Raška

Už nějakou dobu ponořen do světa FinTechu, dat, osobních financí a udržitelnosti. A chce vědět víc. Nadšený cestovatel do severských zemí.

Vacuum Beer Brno: Let's Talk FinTech: Vol. 2

Přijďte si neformálně popovídat o fintechu, seznámit se s kolegy z oboru a načerpat inspiraci od skvělých speakerů.

👉🏻 Registrace