Minna Technologies je FinTech, jež si dává za cíl přinášet úsporu času a peněz modernímu spotřebiteli. Dělá to tím způsobem, že spolupracuje s retailovými bankami a vytváří novou generaci finančních produktů, kterým chce lidem ulehčovat život.

Jak to Minna Technologies dělá? Věří v management předplatného!

Management předplatného je jedním z největších megatrendů ve společnosti, který transformuje osobní finance. Usnadňuje život spotřebitelům. Správa předplatného je oblastí, kde mají banky nejlepší příležitosti pomoci plnit potřeby svých zákazníků.

Minna Technologies - předplatné

Zdroj: minnatechnologies.com

Výhodou pro klienta banky je přidaná hodnota správy všech předplatných na jednom místě. Jedna domácnost má v průměru 25 předplatných, které díky této implementaci může klient banky spravovat na jednom místě. Například zrušit předplatné na Netflix pomocí jednoho kliku v aplikaci své banky. Samozřejmě nestačí pozastavit pouze platbu, Minna Technologies vyřídí zrušení předplatného i na druhé straně, tedy u Netflixu. Tím nevzniknou žádné budoucí závazky.

Minna Technologies jde tak daleko, že analyzuje vaše předplatné a snaží se vám nabídnout lepší. Což samozřejmě u Netflixu půjde těžko, ale týká se to hlavně plateb za elektřinu, telefon a jiných stálých plateb. Platíte za mobilní tarif pravidelně 500 Kč a software analyzuje tuto platbu a nabídne vám stejný nebo velice podobný tarif za nižší cenu.

Zde je prostor i pro banky, které nejenže přinesou přidanou hodnotu svým uživatelům a udrží si je déle ve své aplikaci, ale také získávají poplatek za provedenou konverzi ze strany integrovaných partnerů.

Zdroj: minnatechnologies.com

Pár slov na závěr

Správa předplatných je velice vítanou službou, která může ulehčit spoustu hledání různých předplatných. Nyní se vám nestane, že zapomenete odhlásit předplatné a budete platit zbytečně další měsíc/rok. Minna Technologies navíc umožní bankám udržet uživatele v jejich aplikaci a slouží jako další monetizační nástroj. Na tuto vlnu naskočil i Revolut se svým vlastním řešením, které ovšem zatím není tak propracované. Neumí porovnat nabídky, neodhlásí vám předplatné, pouze zruší platbu. Ovšem je to krok vstříc zákazníkům (a monetizaci). Bohužel žádná z tuzemských bank zatím nevyužívá služeb Minna Technologies, doufejme tedy, že se brzo dočkáme.

Zdroj: minnatechnologies.com

Avatar Autor
Ondra Machač

Specialista na budování (nejen) obchodních vztahů. FinTech evangelista, který si bez technologie neuvaří ani čaj. Spoluzakladatel Podpořit.cz.

Líbí se vám článek? Podpořte nás kávou.

Naše články píšeme po nocích a občas musíme spánkový deficit dohnat šálkem kávy. Budeme rádi, když nás na jeden pozvete.

☕️ Chci vás pozvat!