Money20/20 Europe představila své „Champions of Change“ neboli řečníky z oboru regtech, umělé inteligence, zelených financí, finanční inkluze a strojového učení, kteří vystoupí na pódiu v amsterdamském kongresovém centru RAI ve dnech 6. až 8. června.

Tým Champions of Change tvoří „vlivní odborníci s dopadem a cílem nad rámec normy. Tito lidé vedou a narušují finanční technologie od zelených financí, finanční inkluze až po umělou inteligenci“, popsala Tracey Davisová, globální prezidentka Money20/20. Dále dodává: „Jsme velmi nadšeni, že naši řečníci vystoupí na pódiu v Amsterdamu a podělí se se světem o své příběhy a vůdčí schopnosti.“

Money20/20 Europe

V rámci letošního programu vystoupí nebo bude moderovat zasedání sedm vlivných fintech lídrů:

  • Dr. Ruth Wandhoferová, výkonná ředitelka a partnerka společnosti Gauss Ventures, která se zabývá rizikovým kapitálem pro fintech v raném stádiu.
  • Maria Prados, vedoucí vertikálního růstu ve společnosti Worldpay, poskytovateli řešení pro zpracování plateb.
  • Mary Agebsanwa, vedoucí růstu fintech u poskytovatele investičních technologií Seccl.
  • Maarten Stolk, spoluzakladatel a generální ředitel společnosti Deeploy, poskytovatele platformy odpovědné umělé inteligence.
  • Gerrit Sindermann, zástupce výkonného ředitele neziskové organizace Green Digital Finance Alliance (GDFA).
  • Joanne Dewar, velvyslankyně v Payments Association, komunitě pro odvětví platebního styku.
  • Aydan Al-Saad, vedoucí britské pobočky společnosti Ravio a tvůrce obsahu ve společnosti Aydan.
Money 20/20 Europe - Fintree

Diskuze „Champions of Change“ na konferenci Money20/20

Na Money 20/20 se objeví spousta zajímavých témat. Kromě diskuze Champions of Change přijde řada i na jinak ne tak často diskutovaná témata jako je třeba finanční transparentnost nebo rozdíl v platech žen a mužů. To by mělo poskytnout společnostem poznatky, které jim umožní přijímat kvalifikovaná rozhodnutí o odměňování.

Ravio narušuje oblast odměňování tím, že dává podnikům možnost přijímat spravedlivá rozhodnutí o odměňování na základě přístupu k datům v reálném čase. Nemohl bych být více nadšený, že mohu vést tento důležitý dialog na obřím pódiu, které Money20/20 nabízí.„, komentuje Aydan Al-Saad.

Money20/20 Europe

Gerrit Sindermann, zástupce výkonného ředitele GDFA, popisuje: „Naším posláním v GDFA je prosazovat finanční inovace jako výzvu v oblasti klimatu, přírody a biologické rozmanitosti v celém globálním ekosystému. Money20/20 Europe je skvělou platformou, která nám pomáhá utvářet zelené digitální finance po celém světě.”

Dále dodává: „Cítím se poctěn, že mohu nejen moderovat zasedání s některými lídry v této oblasti, ale také spolupracovat na tvorbě obsahu programu. Těším se na inspirativní rozhovory – na pódiu i mimo něj – a doufám, že mezi posluchači konference vzbudíme nadšení pro zelené digitální finance.

Joanne Dewarová rovněž hovořila o akci a významu témat, jako je otevřené bankovnictví a umělá inteligence. Dewarová řekla: „Je mi ctí, že mohu být součástí diskuze „Champions of Change“ na konferenci Money20/20 Europe. Jsme svědky toho, že otevřené bankovnictví a otevřené finance mají vliv na finanční inkluzi.

Dewarová doplňuje: „Všímáme si také toho, že role umělé inteligence a strojového učení hraje roli při využívání budoucích možností pro ty, kteří nejsou plně začleněni do finančního světa, a těšíme se, že tato důležitá témata na výstavě pozvedneme.”

Avatar Autor
Radim Oulehla

Nadšenec do e-commerce, online marketingu a FinTechů. Chorobný minimalista a odpůrce nesmazaných e-mailů. Spoluzakladatel Podpořit.cz.

Vstupenky na Money20/20 se slevou!

Kupte si vstupenku na Money20/20 se slevovým kódem FINT200 ještě dnes!

Koupit vstupenku