Fintech Lemonero, poskytovatel embedded financování pro malé a střední e-shopy,  ve spolupráci s platební bránou GoPay oficiálně spouští ostrý provoz unikátního financování pro e-shopy s názvem GoPay Financing. Lemonero a GoPay touto službou pomůžou na cestě k externímu růstovému kapitálu více než 18 000 e-shopům, které přijímají platby přes GoPay.

Fintech společnost Lemonero v posledním roce uzavřela partnerství s několika velkými hráči české e-commerce. Aktuálně ve spolupráci s platební bránou GoPay, největším poskytovatelem online plateb českého původu, oficiálně zahajuje spuštění služby GoPay Financing by Lemonero založené na principu revenue-based modelu financování.

Lemonero a GoPay Financing

Online obchodníci využitím GoPay Financing budou moci získat potřebný kapitál běhemněkolika málo minut bez jakékoliv nutnosti papírování a díky vyhodnocení za použití AI pouze v takové výši, kterou si mohou skutečně dovolit. Služba nabídne unikátní způsob splácení, kdy se splátky automaticky strhávají z tržeb obchodníka přes platební bránu v optimálně určené procentuální výši.

“Většina eshopařů a online obchodníků očekává letošní Vánoce stejně silné nebo dokonce i silnější než loni. A to i přes aktuální situaci, kdy pociťují jak zdražování u dodavatelů, tak poptávku po levnějším zboží u jejich zákazníků. Přitom ale na sezonu chtějí udržet stávající ceny. Zvyšuje se proto úvěrová angažovanost a s Lemonero GoPay Financing jsme připraveni zájem o externí investiční kapitál nejen v tomto období maximálně uspokojit,” říká Jan Laštůvka, zakladatel a CEO Lemonera.

“Lemonero se pyšní vyjímečně dobrými zákaznickými zkušenostmi a oproti běžným bankovním produktům s sebou přináší přesně ty výhody, které online obchodníci nejvíce vyhledávají a potřebují. Věříme, že společně můžeme službou GoPay Financing e-shopům pomoci k rychlejšímu a efektivnějšímu růstu,” dodává na závěr Michal Babouček, Deputy CEO GoPay.

Úvěr poskytovaný tímto způsobem pomůže více než 18 000 e-shopům s přípravou na sezónu bez nutnosti se obávat, zda si splátky budou moci v budoucnu dovolit. Celý proces je rychlý a maximálně komfortní narozdíl od tradičních bankovních institucí, kde častokrát podnikatelům hrozí neschválení úvěru, což může být v praxi pro mnoho e-shopů destruktivní. V případě financování od Lemonero uspěje až 80 % všech žádostí.

Avatar Autor
Ondra Machač

Specialista na budování (nejen) obchodních vztahů. FinTech evangelista, který si bez technologie neuvaří ani čaj. Spoluzakladatel Podpořit.cz.

Líbí se vám článek? Podpořte nás kávou.

Naše články píšeme po nocích a občas musíme spánkový deficit dohnat šálkem kávy. Budeme rádi, když nás na jeden pozvete.

☕️ Chci vás pozvat!