Zdroj: Austin Distel na Unsplash

Mít 48 hodin a příležitost posunout open-banking o pěkný kus dopředu? Kdo má rád výzvy, zamíří o víkendu 21.–23. dubna 2023 do HubHubu v Paláci ARA v Praze.

Společnost Finbricks, tvůrce open banking agregační platformy Multibank, pořádá v druhé půlce dubna svůj vůbec první hackathon. Účastníci hackathonu si sáhnou na agregační open-banking platformu, která umožňuje přístup k celé škále finančních dat. Na vítězné týmy čekají peněžní výhry v hodnotě 100 tisíc korun, projektová spolupráce s Finbricks, rozhovory v médiích, pozvání do podcastu a nemalé věcné ceny.

Samotná akce se bude konat v prostorách HubHub v Paláci ARA v centru Prahy. V pátek večer proběhne představení výzev i týmů a ti z účastníků, kteří se přihlásí jako jednotlivci, budou mít šanci přidat se k přihlášeným týmům nebo postavit vlastní.

Po celou sobotu pak budou týmům k dispozici přední osobnosti českého fintechu – těšit se můžete na investora Michala Ciffru z Depo Ventures, Mikoláše Belece ze Siesta Labs, Tomáše Michálka z KB SmartSolutions, Michala Šimona z Codeac.io, Radka Domína z Liftago, designéry z Komerční banky Helenu Warausovou a Jana Kemzu, a nebo přímo Pavlu Knolovou za Finbricks. Mezi porotci, kteří budou v neděli vybírat vítěze, potkáte výkonného ředitele Finbricks Tomáše Fílu, Martina Patáka z Cleverlance či Tomáše Řehoře ze Zenbase.

Událost proběhne třetí dubnový víkend ve třetím patře Paláce ARA a vítá nejen celé týmy, ale i jednotlivce. Registrace je otevřena do 7. dubna, 23:59 hodin. Více informací a registrační formulář najdete na webu hackathonu.

finbricks-hackathon

Avatar Autor
Lukáš Raška

Už nějakou dobu ponořen do světa FinTechu, dat, osobních financí a udržitelnosti. A chce vědět víc. Nadšený cestovatel do severských zemí.

Finbricks PSD2 Open-Banking Hackathon

Představte si, že máte přístup k bankovním datům vašich klientů. Co byste z nich postavili?

Registrace