Praktické tipy a inspirace, komplexně pojaté témata přednášek a organizovaný networking. To vše ve znamení strategického růstu e-shopů jako hlavní téma nové akce E-shop tour organizované komunitou GUG.CZ a agenturou In creative, která v září a říjnu navštíví postupně Brno, Zlín a Ostravu. E-shopaři mají vstup zdarma, přijďte se inspirovat.

e-shop tour

Zjistěte, kudy se ubírají trendy v e-commerce 

Svět e-commerce se neustále vyvíjí a držet krok s nekončícím tempem změn je důležitější než jindy. V rámci vzdělávání marketingové komunity proto pořádají organizátoři inspirativní road show s názvem E-shop tour. Ta je určená všem e-shopařům, kteří mají vstup zcela zdarma.

Proběhne například přednáška o tom, jak se v roce 2023 odlišit a adaptovat. Ivo Mrena, CMO Shoptetu, se bude se zabývat faktorem úspěchu v e-commerce  pro následující roky a nabídne tak vhled do marketingu přímo z týmu Shoptetu. O tom, jak využít data pro detailní sondu vašeho byznysu a odhalení klíčového trendu, jenž vaší značce otevře cestu k předstihu protivníků, pak promluví marketingový stratég David Pokorný.

e-shop tour

Ondřej Ratajský, marketingový team leader v SmartEmailingu, se ponoří do tajemství sledování dlouhodobé hodnoty zákazníků a vysvětlí proč je to klíčové a jak to správně dělat. Teoreticky i prakticky ukáže, jak zákazníky přimět k více než jednorázovému nákupu a neutopit při tom celý svůj marketingový budget.

Jak na strategii pro výkonností marketing v roce 2023 a na odhalení nevyužitých příležitostí v kampaních vám poradí PPC specialisté, jako jsou Martina Machalová a Vít Mačuda. Na co nezapomenout při nasazování GA4 a v čem jsou získaná data užitečná ukáže webový analytik Zbyněk Hyrák, který při přednášce návštěvníky provede přímo rozhraním nástroje. 

e-shop tour

Jak navýšit prodeje zeefektivněním komunikace se zákazníky za pomoci chatbotů a AI, a to včetně aktivní personalizace zpráv, prozradí expert Milan Doubek. Organizovaný networking a diskuzi na akci nepovede ani chatbot, ani AI, ale expertka Monika Kvapilová.

E-shop tour přinese čtvrtky plné inspirace

Během své cesty navštíví E-shop tour celkem 3 města. V každém městě se seznam řečníků trochu promíchá, témata však zůstanou stejná. Kdy a kde akci zastihnete?

🗓 Čtvrtek 14. září 2023

📍 Impact Hub, Cyrilská 7, Brno

🗓 Čtvrtek 5. října 2023

📍 Impact Hub, tř. Tomáše Bati 829, Zlín

🗓 Čtvrtek 12. října 2023

📍 Impact Hub, Sokolská tř. 1263/24, Ostrava

E-shop tour se koná v příjemných prostorách místních Impact Hubů, kde budete mít vše potřebné pro efektivní nasátí inspirace a networking. Zaregistrujte se a zjistěte, jakou cestou můžete svůj e-shop posunout na další úroveň.

Další podzimní marketingový program

Touto e-shopovou road-show to u organizátorů nekončí. Kalendář akcí doplní GUG.CZ, celodenní konferencí pro malé a střední e-shopy E-commerce day, která proběhne 23. 9. 2023 opět v brněnském Impact Hubu. Baví vás být součástí rozvoje marketingové komunity? Tak si zajistěte na akci své místo – navštivte E-commerce day, který je pro provozovatele e-shopů také zdarma.

Avatar Autor
Radim Oulehla

Nadšenec do e-commerce, online marketingu a FinTechů. Chorobný minimalista a odpůrce nesmazaných e-mailů. Spoluzakladatel Podpořit.cz.

Přijďte na E-shop tour!

Místa rychle mizí, takže neotálejte a zarezervujte si to své!

Chci se zúčastnit