Strategické partnerství mezi Google Cloud a SAP pomůže zákazníkům v transformaci jejich podnikání do cloudu. Společná snaha podpoří migraci kritických podnikových systémů na cloud a rozšíří stávající podnikové systémy o funkce služby Google Cloud v oblasti umělé inteligence a strojového učení.

V rámci tohoto rozšířeného partnerství bude Google Cloud hlavním cloudovým partnerem pro nabídku RISE with SAP. Obě společnosti budou spolupracovat na urychlení migrace zákazníků a přesunu podnikových procesů do cloudu. Zákazníci budou kromě toho moci využívat plánovanou globální dostupnost služeb a produktů SAP na spolehlivé a škálovatelné cloudové infrastruktuře a vysokorychlostní síti Google Cloud. Tato nabídka zatím zahrne řešení SAP Analytics Cloud a SAP Data Warehouse Cloud v rámci SAP Business Technology Platform.

Vyjádření Google Cloud k partnerství

„Google Cloud a SAP sdílejí závazek podporovat úspěch a růst svých zákazníků. Jsme potěšeni, že můžeme se společností SAP spolupracovat na urychlení digitální transformace podniků pomocí řešení SAP v Google Cloud a cloudových funkcí nové generace,“ uvedl Rob Enslin, prezident Google Cloud, a dodal: „Díky podpoře nabídky RISE with SAP a plné integraci mezi produkty i službami SAP a Google Cloud umožní toto nové partnerství zákazníkům bezproblémově přenést jejich nejdůležitější podnikové systémy a aplikace do plně zabezpečeného prostředí s nízkou latencí, a umožní jim tak dlouhodobě udržitelný provoz.“

Vyjádření SAP k partnerství

„Platformu RISE with SAP již přijali za svou ti zákazníci, kteří chtějí urychlit svou transformaci na inteligentní podnik. Nyní rozšiřujeme naše partnerství se službou Google Cloud, abychom podporu našich zákazníků na této cestě ještě dále prohloubili.  Nabídka integrace mezi řešeními SAP, SAP BTP a infrastrukturou Google Cloud s jejími možnostmi v oblasti umělé inteligence, strojového učení a analytiky dává zákazníkům možnost volby a poskytuje inovativní portfolio služeb, které potřebují pro transformaci svého podnikání do cloudu,“ říká Thomas Saueressig, člen představenstva společnosti SAP SE zodpovědný za divizi SAP Product Engineering.

Nabídku RISE with SAP v Google Cloud si již letos zvolily například společnosti Energizer, MSC Industrial, AES Corporation a další.

Zdroj: Tisková zpráva

Zaujal vás tento článek?

Potom nezapomeňte navštívit naši sekci Novinky, nebo se rovnou přihlaste k odběru našeho newslleteru.

Avatar Autor
Ondra Machač

Specialista na budování (nejen) obchodních vztahů. FinTech evangelista, který si bez technologie neuvaří ani čaj. Spoluzakladatel Podpořit.cz.

Líbí se vám článek? Podpořte nás kávou.

Naše články píšeme po nocích a občas musíme spánkový deficit dohnat šálkem kávy. Budeme rádi, když nás na jeden pozvete.

☕️ Chci vás pozvat!