Spendee je aplikace, díky které dostanete osobní finance pod kontrolu, stejně jako je drží pod kontrolou už 3 miliony jejích uživatelů. Za aplikací stojí český tým v čele s CEO Davidem Nevečeřalem. Rozhovor s Davidem si můžete přečíst i u nás na Fintree.

Obsah

  1. Co Spendee umí?
  2. Jak aplikaci používat?
  3. Soutěž
  4. Dárek pro čtenáře – 3 měsíce PREMIUM účtu Spendee zdarma

Co Spendee umí?

Aplikace zvládne vyselektovat Vaše transakce z bankovního účtu do přehledných grafů a tabulek, díky čemuž zjistíte, za co utrácíte zbytečně mnoho a navíc vám poradí kolik si odkládat a obecně, jak s penězi hospodařit. Jednou z výhod aplikace je přehledný a intuitivní vizuál, díky kterému můžete pohodlně sledovat své bohatství, měsíční cashflow i plnění vašich osobních budgetů.

Zdroj: Spendee

Aplikace dělá tzv. budgeting. váš uživatelský účet si jednoduše propojíte s Vaší bankou, aplikace pak provede analýzu vašich transakcí a uspořádá je do přehledných kategorií. Díky tomu zjistíte, za jaké věci utrácíte zbytečně mnoho. 

přehledy ve spendee

To ale není všechno, co aplikace umí. Kromě toho, že Vám přehledně kategorizuje všechny vaše transakce, dokáže i poradit jak si peníze spořit a jak s nimi pracovat. Pokud vás zajímá více informací o to, co aplikace umí a jak funguje, můžete si přečíst naši recenzi s osobní zkušeností.

spendee - recenze

Zdroj: Spendee

Jak aplikaci používat?

Aplikaci je možné využívat v mobilním zařízení i ve webové verzi. Aplikaci je možné stáhnout z App Store či Play Store. Používání Spendee je velmi jednoduché a intuitivní. Celý proces je možné shrnout čtyřmi na sebe navazujícími kroky:

1. Všechny peníze na jednom místě

V dnešní době není výjimkou, že lidé využívají několik běžných účtů, spořící účet, různá  investiční portfolia a další. To nám značně znemožňuje sledovat veškeré finance, kterými disponujeme. Aplikace ale dokáže všechny tyto účty situovat do jedné přehledné aplikace. Přesně tak budete vědět, kolika penězmi disponujete, i jak se vám s nimi daří hospodařit.

Do aplikace si zaznamenávejte veškeré své transakce. Spendee je možné používat zadarmo manuálně nebo s větším pohodlím automatizovaně. Ještě do nedávna bylo v aplikaci možné napojit 2 500 různých bankovních nebo neobankovních aplikací. Dnes už jich aplikace zvládá integrovat více než 7 000. Díky tomu, že je Spendee držitelem PSD2 licence, tak je připojení zcela bezpečné.

Zdroj: Spendee

2. Zjistěte, za co nejčastěji utrácíte a kde můžete ušetřit.

Jakmile všechny transakce naimportujete do aplikace věnujte jim svoji pozornost a hlídejte, za co nejvíce utrácíte a kde můžete ušetřit. Nezapomínejte, že čím hlouběji budete transakce analyzovat, tím spíš se vám podaří najít způsob, jak ušetřit. Využít můžete vlastní štítky, které si každý uživatel může přizpůsobit vlastním potřebám a tím mít personalizované řešení správy jeho osobních financí.

Zdroj: Spendee

3. Ušetřete díky chytrým rozpočtům

V tuto chvíli, když víte, za co utrácíte vaše peníze, můžete podniknout potřebné kroky ke snížení výdajů a ušetřit více. V aplikaci si můžete nastavit chytré rozpočty, které vás budou informovat o tom, jak se vám daří šetřit a upozorní vás, pokud se budete blížit k limitu vašeho rozpočtu. Rozpočet je možné vytvořit i pro více kategorií, což se hodí, pokud chcete ušetřit určitou část z každé vaší výplaty.

Zdroj: Spendee

4. Zjistěte více o osobních financích

Naučte se, jak pracovat se svými osobními financemi. Aplikace vám aktivně pomáhá vaše osobní finance spravovat a vytvářet rezervu pro případ nouze. Kromě toho ale umí i poskytovat tipy a triky, které vám pomohou při každodenním rozhodování, připravuje statistiky, výzvy a články, se kterými vás provede nezbytnými kroky k vybudování finančního zdraví.

Zdroj: Spendee

Soutěž o 3 doživotní předplatné aplikace Spendee

Pravidla soutěže jsou velice jednoduchá. Stačí se přihlásit k odběru Fintree newsletteru. V období od 16.8. 2022 do 6.9. 2022 včetně. Výherce vylosujeme 7.9. 2022 a budeme ho kontaktovat na uvedenou e-mailovou adresu.

Losovat budeme celkem 3 výherce, z nichž každý dostane doživotní předplatné aplikace Spendee zcela zdarma. Díky Premium účtu získáte možnost automatizovaného importu veškerých transakcí z více než 7 000 bankovních a neobankovních účtů včetně automatického rozřazení transakcí do kategorií, možnost zálohy a obnovy dat, neomezený počet peněženek a budgetů, možnost sdílení účtů s ostatními uživateli a všechny další výhody z verze zdarma.

Dárek pro naše čtenáře

Pro všechny naše čtenáře jsme si připravili ve spolupráci se Spendee malý dáreček. Nejen, že se můžete zúčastnit soutěže a získat doživotně Premium účet v jejich aplikaci zdarma, ale navíc od nás každý můžete získat 3 měsíce užívání Premium účtu zcela zdarma. Stačí k registraci do aplikace využít tento speciální odkaz.

Provozovatelem soutěže je Fintree s.r.o. V případě, že vítěz neodpoví v odpovědi na náš e-mail s oznámením o výhře do 48 hodin, vyhrazujeme si právo vylosovat a předat výhru jinému výherci.

Avatar Autor
Radim Oulehla

Nadšenec do e-commerce, online marketingu a FinTechů. Chorobný minimalista a odpůrce nesmazaných e-mailů. Spoluzakladatel Podpořit.cz.

Získejte Spendee na 3 měsíce zdarma

Se Spendee jsme si pro naše čtenáře připravili akci. Využijte k registraci tlačítko níže a získáte 3 měsíce PREMIUM účtu zcela zdarma.

Chci Spendee zdarma