Nachází se váš startup v seed fázi a potřebujete nasměrovat správným směrem? Přihlaste se do 4. dubna na bezplatný Startup Bootcamp, který se uskuteční již 25.–26. dubna. Registrace je otevřena široké startupové komunitě. Všem, kteří nad svým projektem přemýšlejí v long-game horizontu a chtějí navázat spolupráci s Českou spořitelnou. Na účastníky čeká tým odborníků a mentorů, kteří startupům zcela zdarma poskytnou dvoudenní intenzivní trénink.

Budete mít příležitost pracovat s týmem zkušených mentorů, kteří vaše startupy rozeberou do poslední součástky. Tak, abyste je mohli společně seskládat zpět do projektu s ještě větším potenciálem. „I když to možná v první chvíli nebude procházka růžovým sadem, obsah Bootcampu jsme nadesignovali tak, aby vás zasáhl a váš startup nasměroval na správnou cestu,” uvádí Jiří Skopový, lídr programu Seed Starter České spořitelny.  Zkušený tým odborníků a mentorů se postará o to, aby si váš startup po absolvování Bootcampu odnesl know-how a praktické rady a zkušenosti. Vypilujete svůj „pitch deck” a budete vědět, jak s ním naložit.

S Vítkem Šubertem se zaměříte na business strategy a pitch pro investory, největší vášně však pravidelně budí diskuze o hodnotě značky pro zákazníka. „Hodnota, kterou vytváříte pro lidi, je naprostým základem značky, marketingu, inovací, prodeje, všeho. Zapomeňte na teorie a velká slova, důležitá je jediná otázka: Co z vás mám já, zákazník?” tímto uvádí svůj blok další z mentorů – Milan Šemelák, spoluzakladatel inovační společnosti Unicorn Attacks. Chybět nebudou ani tréninky marketingu a salesu.

Mentori Bootcamp

Mentoři, kteří se objeví na Bootcampu

Co díky Bootcampu získáte?

Přínos Startup Bootcampu oceňují účastníci z předchozích ročníků. „Zkušenosti z obdobných akcí už máme, ale žádná nás neposunula o takový kus dál, jako tahle. Nikde s námi nešli potenciální investoři tak do hloubky a nevěnovali se každému detailu,” hodnotí Bootcamp od Seed Starteru jeden ze startupistů, který se jej zúčastnil v minulém roce.  Účast na Bootcampu doporučuje také Alan Pock, CEO Investownu. Ten se také díky absolvování Bootcampu stal prvním zainvestovaným startupem programu Seed Starter. „Bootcamp můžu jenom doporučit. Pomohlo nám to nastavit základy projektu Investown.cz, na kterých stavíme do teď.”

Pochybujete, že jde prostředí startupů dohromady s korporací jako je Česká spořitelna? Nejde o dva naprosto odlišné světy? Jiří Skopový na závěr vzkazuje: „Chceme, aby se z vás staly korporace, protože startupy s největším potenciálem se jimi dříve či později stanou.”

Avatar Autor
Radim Oulehla

Nadšenec do e-commerce, online marketingu a FinTechů. Chorobný minimalista a odpůrce nesmazaných e-mailů. Spoluzakladatel Podpořit.cz.

Líbí se vám článek? Podpořte Fintree kávou.

Naše články píšeme po nocích a občas musíme spánkový deficit dohnat šálkem kávy. Budeme rádi, když nás na jeden pozvete.

☕️ Chci vás pozvat!