Daniel Havel, zakladatel a CEO platební brány ThePay, před necelým měsícem v našem rozhovoru zmínil, že jejich platební brána v následujících týdnech spustí novou platební metodu – PSD2 platby. Pro klienty Air Bank, Fio banky a banky J&T je dostupná už nyní. 

PSD2 platby jsou jasným trendem v online platbách pro tento rok. Jde o bezpečné, rychlé a okamžité platby, při kterých není nutné zadávat do platební brány číslo platební karty. Zákazník jednoduše povolí přístup ke svému účtu a obchodník si z něj strhne požadovanou částku. 

ThePay donedávna neměla pro klienty zmíněných bank platební tlačítko ani žádnou další speciální metodu, a proto je pro ně zavedení PSD2 plateb výrazným zjednodušením při placení. Už nyní tým vývojářů v ThePay pracuje na zapojení PSD2 plateb pro další banky, které by mělo být dostupné během následujících týdnů.

thepay psd2
Avatar Autor
Radim Oulehla

Nadšenec do e-commerce, online marketingu a FinTechů. Chorobný minimalista a odpůrce nesmazaných e-mailů. Spoluzakladatel Podpořit.cz.

Líbí se vám článek? Podpořte nás kávou.

Naše články píšeme po nocích a občas musíme spánkový deficit dohnat šálkem kávy. Budeme rádi, když nás na jeden pozvete.

☕️ Chci vás pozvat!