Která jiná platební brána úročí vaše zůstatky? ThePay od 1. března spustilo unikátní funkci platební brány – zhodnotí vaše zůstatky na platební bráně 5% úrokem p.a. Nyní je tedy jedinou platební bránou, která takovou službu nabízí.

Úročení zůstatku ThePay nabízí všem klientům, stávajícím i novým, bez ohledu na jejich tarif a to v českých korunách. Pro jiné měny zatím ThePay úročení nenabízí. Výhodou je, že výše zůstatku k úročení není zastropovaná. Kompletní podmínky úročení můžete najít na stránkách ThePay.

Máte již ThePay a chcete úročit svoje zůstatky? 

Spuštění služby úročení je velmi jednoduché, přesto pro vás platební brána vytvořila videoprůvodce, jak službu Úročení zůstatku zapnout i vypnout. V administraci v záložce Přehled naleznete seznam účtů. Kliknete na ikonku Úročení, spustíte službu Úročení jedním kliknutím a vaše zůstatky se zhodnocují 5 % p.a. V případě, že budete chtít Úročení vypnout, v přehledu účtů ho opět vypnete jedním kliknutím. 

Chcete platební bránu ThePay? Zaregistrujte se na webu ThePay, abyste mohli čerpat veškeré výhody, které ThePay nabízí. Poté následujte videoprůvodce.

Avatar Autor
Radim Oulehla

Nadšenec do e-commerce, online marketingu a FinTechů. Chorobný minimalista a odpůrce nesmazaných e-mailů. Spoluzakladatel Podpořit.cz.

Chcete platební bránu ThePay?

Zaregistrujte se na jejich webu a čerpejte veškeré výhody.

Zaregistrujte se