Není náhodou, že nemovitosti patří mezi nejoblíbenější investiční produkty Čechů. Investice do nemovitostí představují jednu z nejstabilnějších kapitálových forem, a kdy jindy to využít na maximum než právě v době klesajících sazeb? Není na co čekat. Kdy jindy si zafixovat vysoké výnosy na delší období dopředu než právě teď, kdy těchto příležitostí postupně ubývá a spořicí účty vám jen vzácně nabídnou výnos přesahující 5 % ročně. Jaký máte přehled v alternativních způsobech investování do nemovitostí? A zní vám výnos 9 % ročně za minimálního rizika lákavě?

Tradiční formy, jako je koupě nemovitosti, se mohou mnohým zdát krásným snem v nedohlednu. Ceny nemovitostí vzrostly koncem loňského roku napříč ČR v průměru o necelých 7 % a málokdo si dnes v důsledku nedávných inflačních tlaků může dovolit koupi vlastní nemovitosti. Právě zde přichází na scénu alternativní investiční příležitosti. Řešením může být nabídka od společnosti Ronda Invest, kde investujete do zajímavých nemovitostních projektů. Přišel čas přesunout peníze do stabilních reálných aktiv, jako jsou nemovitosti.

Ronda Invest - Investice do nemovitostí

Lidi lidem. Aneb nemovitosti rostou a vy vyděláváte

Znáte podstatu peer-to-business platforem? Krásným příkladem je právě Ronda Invest, která financuje realitní a developerské projekty a lidem do nich následně umožňuje investovat a sdílet s nimi tak výnos ze splácených úroků. „Z vlastních zdrojů poskytujeme úvěry podnikatelům na dobu 1 roku až 3 let, a to vždy po důkladné analýze risk oddělením. Každý úvěr je zajištěn nemovitostí s hodnotou LTV pod 70 %, která se nachází v atraktivních a likvidních oblastech, zejména v Praze a přilehlých oblastech krajských měst,“ uvádí Lukáš Blažek, obchodní ředitel společnosti Ronda Invest.

Zatímco má podnikatel k dispozici finanční prostředky pro další rozvoj svého businessu, nejčastěji se jedná o developerské projekty, Ronda nabízí formou participací investorům možnost podílet se na poskytnutém úvěru a získávat předem stanovený pevný výnos. Ten dosahuje 9 % p.a. u korunových úvěrů a 7,5 % p.a. u eurových projektů. Investoři si na platformě vyberou z nabídky projekt, který nejlépe odpovídá jejich investičním cílům a preferencím, a každý měsíc pobírají část výnosu.

Tato investiční příležitost je vhodná pro dynamické i konzervativní investory. Po důkladné prověrce úvěrové žádosti, podnikatelské historie dlužníka, profitabilitě jeho projektu a řady dalších aspektů nabízí Ronda úvěry zajištěné nemovitostmi s pevně stanoveným výnosem, dobou splatnosti za minimálního rizika. K zajištěné nemovitosti mají navíc vždy sepsaný notářský zápis a zástavní právo s právem v 1. pořadí, který by urychlil vymáhací proces v případě problémů dlužníka se splácením.

Ronda Invest - Investice do nemovitostí

Investujete tak do nemovitostí s českou společností, registrace ani investování vás nic nestojí a výnosy vám přicházejí na účet měsíčně. Rychle tak dosáhnete reálných výnosů a máte přehled o tom, že vaše investice skutečně fungují.

Je investování u nebankovní instituce bezpečné?

Konzervativní povaha nabídky Rondy je oproti jiným platformám na trhu jedinečná, kdy za Rondu mluví její výsledky.

Společnost je na trhu již sedmým rokem bez jediného škraloupu. V kontextu událostí posledních let (covid-19, válka na Ukrajině, meziroční inflace přes 10 %, stagnující realitní trh) je to o to přesvědčivější. Firma navzdory těmto nepokojům rozšiřovala svou činnost a rostla jak v objemu poskytnutých úvěrů, tak v počtu nových investorů, kteří s firmou spokojeně vydělávají. Ronda Invest profinancovala českým a slovenským podnikatelům přes 2,2 miliardy českých korun a na výnosech vyplatila svým více než 3 tisícům investorů přes 170 milionů korun.

Bezpečnost investorů je pro nás prioritou, kterou zajišťujeme především důsledným posuzováním rizika s důrazem na kvalitní zajištění financovaných projektů. Kromě České republiky financuje Ronda čím dál více zajímavých developerských projektů také na Slovensku. Díky tomu nabízíme investorům více investičních příležitostí v eurech, což je příležitost, kterou zejména zkušení investoři ve svém portfoliu ocení,“ doplnil Lukáš Blažek.

Avatar Autor
Radim Oulehla

Nadšenec do e-commerce, online marketingu a FinTechů. Chorobný minimalista a odpůrce nesmazaných e-mailů. Spoluzakladatel Podpořit.cz.

Recenze Ronda Invest

Přečtěte si recenzi investiční platformy Ronda Invest

Hodnocení
Číst recenzi