Český FinTech Mallpay se rozhodl nabídnout přes léto jeden z nejlepších kurzů pro platby v zahraničí. Výhodnější kurz je možné využít u jakéhokoliv nákupu v cizí měně. S jeho pomocí je navíc možné nakoupit pohonné hmoty o 10 % levněji, a to u kterékoliv z čerpacích nebo dobíjecích stanic v České republice i ve světě.

Každá platba, kterou v zahraničí zákazníci Mallpay provedou, včetně online plateb či výběrů z bankomatů (s nulovým poplatkem za výběr) se celková hrazená částka přepočítá dle aktuálního kurzu ČSOB a vrátí klientovi na účet 3 % v podobě cashbacku. Ve výsledku díky tomu získají uživatelé tohoto BNPL fintechu o tři procenta výhodnější kurz, než by mohli získat u většiny běžných bank.

mallpay

Výhodnější kurz platí jak pro nové, tak i stávající držitele platebních karet Mallpay. Těch je v současnosti už skoro 15 tisíc a jejich počet neustále roste. Čerpat tuto výhodu je možné až do konce letních prázdnin. Každý měsíc je možné využít této výhody pro nákup zboží či služeb v souhrnné hodnotě ve výši 25 tisíc korun. Celkem tedy 50 tisíc korun za celé období letních prázdnin. Kartu Mallpay je možné získat jednoduše z pohodlí domova a tedy i z ciziny. Po vytvoření účtu je možné okamžitě využít její virtuální verzi, která slouží pro online platby a domů si pak můžete nechat zaslat fyzickou platební kartu pro platby v kamenných obchodech.

„Mallpay kartu považujeme za jednoho z nejužitečnějších společníků na zahraniční cesty. A protože k letní dovolené patří i hledání nejlepšího kurzu, nabídli jsme rovnou jeden z nejlepších prostě všem. Platby nebo výběry z bankomatu na dovolené tak díky tomu  budou mít všichni držitelé Mallpay karet za bezkonkurenční ceny,“ zmiňuje Richard Kotrlík, CEO Mallpay.

Mallpay nabízí i nákup o desetinu levnějšího benzínu

To není vše, co se Mallpay rozhodlo svým uživatelům v letních měsících nabídnout. Kromě akce v podobě cashbacku nabízí novým držitelům platebních karet tankovat pohonné hmoty v celém světě s 10% slevou. Tato sleva se automaticky odečte na základě tzv. MCC kódu, což je kód kategorie obchodníka, který automaticky rozpozná, zda se jedná o nákup realizovaný na čerpací stanici. Tuto slevu je možné čerpat každý měsíc do výše celkové utracené hodnoty 5 tisíc korun. Jelikož tato akce platí i v zahraničí, je možné tankovat v zahraničí se slevou 10 % a ještě při tom získat výhodnější směnný kurz.

Avatar Autor
Radim Oulehla

Nadšenec do e-commerce, online marketingu a FinTechů. Chorobný minimalista a odpůrce nesmazaných e-mailů. Spoluzakladatel Podpořit.cz.

Platební karta Mallpay

Vyzkoušejte platební kartu od Mallpay a získejte cashback ze svých plateb!

Chci vyzkoušet Mallpay