Největší československá finančně technologická konference FinTech Roadmap´24 se blíží. Návštěvníci se na jednom místě mohou těšit na přednášky i panelové diskuze zaměřené na regulace, podpůrné subjekty a podnikatelské prostředí pro finančně technologické společnosti, jaké aktuální inovace jsou pro FinTech odvětví zásadní nebo diskuze o strategiích financování FinTech startupů.

Konference FinTech Roadmap´2024 se koná už příští čtvrtek 16. května v Praze. Summit plný inspirace přinese nepřeberné možnosti prohloubení znalostí i příležitost s inspirativními řečníky probrat otázky rezonující FinTechovým světem. Své téma si tak na místě najde opravdu každý finančně technologický nadšenec.

V Praze na Václavském náměstí v prostorách Václavák 22 se jako řečníci potkají přední zástupci českých, slovenských i světových firem. Chybět nebudou Jana Lvová, Maria Staszkiewicz, Tomáš Olexa, Jan Šovar, Martin Hobza, Václav Mladěnka, Martina Sobková, Jakub Škrabánek, Ondřej Kozel, Martin Luňáček, Vratislav Kalenda, Zuzana Kostiviarová, Petr Mikoláš, Jozef Balážik, Nemika Menevse, Matěj Turek, William Jalloul, Markéta Bidrmanová, Gabriel Štefaňák, Petr Majer nebo Ondřej Makovec. 

Kompletní program FinTech Roadmap´24

Kompletní program je k dispozici na webu konference FinTech Roadmap. Návštěvníci se mohou těšit na širokou škálu témat jako jak vyřešit problémy pro klienty, jak do FinTechu přitáhnout talent, nebo jaké regulace se chystají na poli moderního financování. Nahlédnout také půjde do budoucnosti osobního bankovnictví nebo jak vytvářet produkty, které řeší skutečné problémy zákazníků. 

„V kontextu dynamicky se vyvíjejícího FinTechového prostředí je potřeba neustále sledovat nové trendy a nezůstat pozadu. Jsem rád, že se budu moci s návštěvníky FinTech Roadmap podělit o svůj pohled na to, jak se mění trh investičních platforem u nás i ve světě a jak na tento vývoj reagujeme,“ říká Martin Luňáček, Managing Director ve společnosti Portu. 

Kromě bohatého programu se účastníci konference mohou těšit také na networking jak v průběhu akce tak po skončení v navazující afterparty přímo v prostorách konference. Součástí všech vstupenek je také občerstvení, bohatá večeře a ochutnávka vín od předního moravského vinařství.

Partnerem akce jsou přední české finančně technologické společnosti. Hlavním partnerem je společnost MasterCard. Zlatým partnerem jsou Orbi, Portu a Fingood. Stříbrnými partnery jsou Hobza Legal, Applifting, Goodrequest, Decta, Finreg Partners, Up, Deloitte, Monet+ a Metadata.

Konferenci FinTech Roadmap´24 pořádá FinTechový magazín Fintree.cz ve spolupráci s předními českými FinTechovými oborovými organizacemi Česká fintech asociace a asociace CTIT.

Avatar Autor
Lukáš Raška

Už nějakou dobu ponořen do světa FinTechu, dat, osobních financí a udržitelnosti. A chce vědět víc. Nadšený cestovatel do severských zemí.

Konference FinTech Roadmap´2024

Největší československá finančně technologická konference

Chci se zúčastnit!