Ve Fintree jsme si dali při samotném počátku jeden nelehký cíl. Cíl dělat FinTech a vše, co pod něj spadá, dostupnější pro více a více lidí. Je to z toho důvodu, že věříme těmto finančním technologiím. Věříme, že dokáží změnit životy lidí k lepšímu a mnohdy ušetří spoustu času i peněz. Dlouhodobě pracujeme na online stránce, ale offline eventy a konference jsou nám velice blízké! Mají trochu jinou přidanou hodnotu. Od networkingu, spousty informací, přidané pozornosti (offline je offline) až po občerstvení.

Proto jsme si pro vás, naše čtenáře, připravili souhrn akcí na kterých se podílíme a neměly by vám uniknout! Rád bych takto poděkoval i všem organizátorům, spoluorganizátorům, partnerům a řečníkům! Děkujeme, že s námi děláte FinTech dostupnější! Vaše redakce Fintree.

FinTech 2021

29.9.2021 – Praha – Offline event – Vstupenky zde.

V září nás čeká úžasná akce na téma Fintech 2021, která se bude týkat trendů v oblasti kryptoměn, fintech, inovací a dalších zajímavých témat. Konat se budou 2 zajímavé panelové diskuse a vystoupí na nich řečníci, kteří jsou lídry zítřka v těchto oblastech.

Event bude probíhat v českém i anglickém jazyce.

Tuto akci vám přinášíme s laskavou podporou CzechInvestu, LXVI, HubHubu, Platební instituce Roger, KB Smart Solutions, idGuard, Seed Starter České spořitelny a dalších.

DEPO Startup Pitch | Blockchain & FinTech

30.10.2021 – Online Event – Vstupenky zde.

Na co se můžeme těšit?

🤔Proč jsou Fintech a Blockchain firmy pro investory atraktivní? Jak se Evropa může stát v Blockchainu gigantem? Jaká je budoucnost Blockchainu a Fintechu a jaké jsou aktuální problémy?

🦄 Uvidíte také 10 nadějných startupů, které Depo Ventures vybralo ze střední a východní Evropy, a to především v raném kole financování. Každý startup bude pitchovat 3 minuty. Tentokrát využíváme platformu HOPIN a můžete si naplánovat schůzku 1on1, čímž můžete tuto akci využít efektivněji.

Engaged Investments

5.10.2021 – Praha – Offline Event – Vstupenky zde.

Investiční konference Engagement je jednodenní akce, na které vystupují známí řečníci, například zkušení business angels a další odborníci. Ti všichni budou hovořit o investování do startupů. V letošním ročníku chce hlavní organizátor Depo Ventures podpořit hlavně růst evropského ekosystému rizikového kapitálu.

Eventy, které již za naší podpory proběhly:

ChainCamp 2021 – Ostrava – Offline

ChainCamp Ostrava je otevřená komunitní konference ze světa BlockChainu.

Je určena pro všechny zájemce o svět BlockChain, tedy technologie, filozofie, DeFi, trading, smartcontracts, mining, privacy, security.

Záznamy některých přednášek naleznete zde. Nenechte si ujít další ročník a sledujte ChainCamp!

Cryptonight 2021 – Brno – Offline

Konference měla jedinečnou panelovou diskuzí, kde se střetnuli často protichůdné názory od Bitcoin maximalistů, altcoinerů, právníků a investičních specialistů. Nechyběly ani přednášky od odborníků, kteří s kryptoměnami a blockchainem pracují dnes a denně. Nenechte si ujít věhlasné speakry v roce 2022 a sledujte akci Cryptonight od CTIT.

WealthTech Konference 2021 – Online

Proběhla zajímavá diskuze o aktuálních WealthTech trendech mezi českými experty v této oblasti. Mezi probíranými tématy nechyběl růst sektoru retailových investorůESG investování a robo-advisory. Nezapomněli jsme také na inovativní technologie, jako jsou umělá inteligence, strojové učení a blockchain a jejich využití ve WealthTech. To byla Konference WealthTech 2021, ze které si můžete pustit záznam níže.

Avatar Autor
Ondra Machač

Specialista na budování (nejen) obchodních vztahů. FinTech evangelista, který si bez technologie neuvaří ani čaj. Spoluzakladatel Podpořit.cz.

Líbí se vám tyto akce? Podpořte nás kávou.

Naše články a akce plánujeme po nocích a občas musíme spánkový deficit dohnat šálkem kávy. Budeme rádi, když nás na jeden pozvete.

☕️ Chci vás pozvat!