Do Ostravy se 10. září 2022 sjedou fanoušci a přední představitelé české i slovenské Bitcoinové scény, aby se společně potkali i face to face mimo svit obrazovek. Jedná se o již třetí ročník největší česko-slovenské konference, která se stává z nabušeného programu plného přednášek, workshopů a další zábavy. 

Akce je určena všem zájemcům o svět Bitcoinu a problematiku security, privacy a vlastně všech přidružených témat, které z něj dělají peníze budoucnosti. . V rámci programu se můžete těšit na celkem 14 přednášek a 4 panelové diskuse, kde vystoupí skvělí řečníci jako například Jakub Kicom Vejmola z Bitcoinového kanálu, Kirill Juran ze SimpleTax, Dominik Stroukal, Lumír Schejbal z AK Schejbal & Partners, Juraj Forgács z Fumbi, Josef Tětek ze Stackuj a spoustu dalších.

Bohatý program doplňuje ještě bohatší seznam doprovodných aktivit. Vodní dýmky v chill-zóně, míchané drinky na baru, velká venkovní stage s DJs, hromada dobrého pivka a samozřejmě i maso z grilu. “Je pro nás důležité, aby si i po měsíci všichni vzpomněli, jaký to byl fajn den a jak se lidé bavili.” říká Martin Kuchař, zakladatel ChainCampu a doplňuje “A abychom si po náročném dni přednášek opravdu celý den užili, přidáváme na místě i afterpárty s velkým venkovním stage, kde bude hrát několik DJs až do tří do rána.” 

Co o konferenci říká jeden z řečníků, Karel Kyovský z GENERAL BYTES? „Chaincamp je každoroční klíčová konference, která se nedá vynechat. Jsou na ni představovány novinky, můžete se zde osobně potkat s většinou osobností českého kryptosvěta.“ A letošní roční nebude vyjimkou. Představení svých projektů zde chystá Braiins a lidé z aplikace VEXL a k tomu se přidává i křest knihy Juraje Bednára.

Detailní informace o ChainCampu

Datum a čas zahájení: 10. září 2022 v 8:00

Místo: Gong, Areál DOV, Ostrava Ruská 2993, 703 00 Ostrava-Vítkovice

Cena: 590 Kč, vstupenku je možné zakoupit zde

Program: Zahájení je v 8:00, oficiální program končí 18:00 a následuje afterpárty do pozdních nočních hodin. Celý program je k nahlédnutí zde.

Avatar Autor
Radim Oulehla

Nadšenec do e-commerce, online marketingu a FinTechů. Chorobný minimalista a odpůrce nesmazaných e-mailů. Spoluzakladatel Podpořit.cz.

V prodeji jsou poslední vstupenky

ChainCamp je otevřená komunitní konference ze světa Bitcoinu a kryptoměn. V prodeji je poslední vlna vstupenek, proto se zakoupením vstupenky neotálejte.

Chci vstupenku